Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338

Tatralandia ***

Liptovský Mikuláš
od Na dotaz
raňajky
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Priamo pri aquaparku
  • Vonkajší gril pri dome

Náš názor

Holiday Village Tatralandia je ideálne miesto pre perfektnú letnú či zimnú rodinnú dovolenku. Ubytovanie sa nachádza len pár metrov od termálnych kúpeľov.

Poloha

Novopostavený ubytovací komplex sa nachádza 2 km od Liptovského Mikuláša, v nádhernej scenérii Tatier v priamom susedstve najväčšieho a najznámejšieho aquaparku Tatralandia.

Ubytovanie

Môžete si vybrať z dvoch typov domov:
- Apartmány - súšasť radových domov
- Bungalovy - stojace samostatne
Každá ubytovacia jednotka je vybavená spoločenskou miestnosťou (niektoré z nich s krbom) s pohodlným nábytkom na posedenie, SAT TV, rádio, telefón, kuchynský kút, chladnička, sprcha, WC, elektrické kúrenie a letná terasa.
Každá skupina domov (apartmány a bungalovy) je vybavená štýlovým open-air krbom alebo miestom na grilovanie, detským ihriskom a športovým areálom.

Šport a relax

Rôzne športoviská (aquapark, tenisový kurt, volejbalové ihrisko, ruské kolky, bowlingové dráhy, mini-golf pre deti, Pit-Pat, Putter a mnoho ďalších).

Služby

Zastrešená časť pri vchode zahŕňa recepciu s non-stop službami, terasu pre sprievodný program, stravovanie v tradične zariadenej reštaurácii Zbojnícka Koliba, priestory pre konferencie a mini-trh. Okrem toho majú hostia k dispozícii parkovisko pre automobily, informačné centrum, zmenáreň, požičovňu športového vybavenia.

Zariadenia v okolí

Hotel Jánošík ****

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
hodnota za peniaze
100
personál
100
Počet hodnotiacich 1
1

Celkové skore

Hodnotilo
1 klientov

Chcem sa Vám poďakovať za sprostredkovanie pobytu v Tatralandii. Bolo tam naozaj pekne, príjemne,milí personál, dobrá strava, proste pohoda. Prajem Vám veľa ďalších spokojných klientov.

10
09.04.2015

Hodnotit Tatralandia môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Liptov

Okresy: Ružomberok, Liptovský Mikuláš.

Liptov leží na severe Slovenska a svojou severovýchodnou časťou sa dotýka slovensko-poľskej štátnej hranice. Má jednu z najmalebnejších prírodných scenérii v rámci Slovenska. Zo severu ho ohraničuje Veľká Fatra, hrebeň Chočských vrchov a hrebeň Západných Tatier. Južnú hranicu Liptova tvorí hrebeň Nízkych Tatier, jeho západnú hranicu tvorí hrebeň Veľkej Fatry. V Liptove pramenia rieky Čierny a Biely Váh, ktorých sútokom vzniká najdlhšia slovenská rieka Váh.

Vďaka jedinečnosti prírodných zaujímavostí a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí Liptov k najatraktívnejším oblastiam Slovenska. Väčšina jeho územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Najcennejšie prírodné hodnoty sú chránené v Tatranskom národnom parku, Národnom parku Nízke Tatry a Národnom parku Veľká Fatra. Hodnotu prírody Liptova potvrdzuje jej vysoký stupeň ochrany. Ochrana lesov a prírodných krás tak dáva Liptovu záruku "zeleného" regiónu s čistou prírodou. Pešia turistika a cykloturistika v lete, ako aj zjazdové a bežecké lyžovanie v zime patria k najčastejším magnetom pre návštevníkov Liptova. Ak k tomu prirátame podzemné bohatstvo vo viacerých verejnosti prístupných jaskyniach a početné pramene liečivých minerálnych a termálnych vôd ako aj vodnú nádrž Liptovská Mara, je prírodný obraz Liptova takmer dokonalý.

Za prírodným bohatstvom nezaostávajú ani kultúrno-historické pamiatky. Celý región je mimoriadne bohatý na stavebné pamiatky z rôznych historických období. Veľmi často sú medzi nimi zastúpené kúrie a kaštiele, s ktorými sa možno stretnúť vo viacerých obciach. Najstaršími architektonickými pamiatkami sú zrúcaniny stredovekých hradov (Likava, Liptovský hrad).

Vo viacerých obciach na Liptove sa možno dodnes stretnúť s pamiatkami ľudovej architektúry, z ktorých viaceré sa nachádzajú vo Vlkolínci (zaradenom do Zoznamu svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO) a v múzeu v prírode v Pribyline. Jedinečný drevený kostol vo Sv. Kríži je jednou z najväčších drevených stavieb v Európe. Ďalšie kultúrno-historické atrakcie Liptova sú napríklad Havránok, Ovčiarske Múzeum v Liptovskom Hrádku, Galéria P. M. Bohúňa v Liptovskom Mikuláši alebo samotné mestá Liptova.

Spojenie prírodných zaujímavostí, kultúrno-historického bohatstva, možností športového vyžitia a aktívneho trávenia voľného času spolu s možnosťami relaxu a zážitkov robia z regiónu Liptov najväčšie prírodné ihrisko zábavy na Slovensku.

Liptov - treba zažiť!

Liptovský Mikuláš

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.