Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338

O NÁS

Cestovná kancelária Liptour má za sebou už viac ako 25 rokov. Áno, Vaša cestovná kancelária už viac ako 20 rokov poskytuje služby Vám, naším klientom. Za tie roky sú to už tisícky zahraničných a spokojných klientov, ktorí prostredníctvom Liptouru spoznali krásy Slovenska, Tatier a Liptova. Ale aj tisícky klientov z nášho regiónu, ktorí spoznávali krásy turistických destinácií na celom svete. Alebo tisícky leteniek, predaných obchodným cestujúcim. Za každým spokojným klientom je kus poctivej práce našich predajcov.

Je možno trochu smola, že výročie, ktoré by sme mali dôstojne osláviť, prišlo v období hospodárskej recesie, ekonomickej a finančnej krízy. Aj napriek tomu sa snažíme ďalej inovovať, zdokonaľovať naše služby a rozširovať ponuku produktov. Urobili sme redesign značky, presťahovali sme sídlo spoločnosti do útulnejších priestorov na Štúrovu ulicu a s novou vervou, pod novým sloganom sme začali tretiu dekádu existencie Liptouru.

Cesta k nevšedným zážitkom, to je náš nový slogan. Pôvodný slogan “ Vaše správne rozhodnutie “ sme sa rozhodli doplniť. Máme za to, že Vám vieme ponúknuť v tejto ťažkej dobe nevšedný zážitok. Chceme Vám totiž trvale ponúkať niečo viac. Aj tým klientom, ktorí si vyberajú svoje zájazdy z katalógov partnerských cestovných kancelárií, aj tým klientom, ktorí si objednávajú letenky aj low costových spoločností a aj tým klientom, ktorým sa zažiadalo horskú chatu na Podbánskom, bez tečúcej vody, elektriky, len pri petrolejke.

Chceme Vám totiž ponúkať naše vedomosti a skúsenosti.

Chceme Vám ponúkať pravdivé informácie a úsmev.

Chceme Vám ponúkať nevšedné zážitky aj v bežnom živote.


Tešíme sa na Vaše návštevy, či už na našom webe, alebo v našej kamennej kancelárii v Liptovskom Mikuláši. Urobíme všetko pre to, aby sa Vaše požiadavky stali realitou a aby boli pre Vás zážitkom. To je náš cieľ a Vaša Cesta k nevšedným zážitkom.

Bohuš Palovič
majiteľ a konateľ CK LIPTOUR

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.