Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338

Grandhotel Praha ****

Tatranská Lomnica
od Na dotaz
raňajky
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Golfový hotel
  • Grand Mountain Spa

Náš názor

Radi by ste zažili atmosféru TITANIC-u samozrejme so šťastným koncom? Za tónov Straussovho valčíka, v posteli s baldachýnom a personálom ako zo starých filmov si vychutnáte atmosféru tohto hotela a možno na chodbe stretnete dámu v retro štýle 20-tych rokov minulého storočia.

Charakteristika

Charakteristika Grandhotel Praha ****: luxusný hotel s viac ako 100 ročnou tradíciou ponúka neopakovateľný štýl a vysokú úroveň služieb.

Poloha

Lokalita Grandhotel Praha ****: hotel je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, na úpätí Lomnického štítu, obklopený večne zeleným ihličnatým lesom.

Ubytovanie

Ubytovanie Grandhotel Praha ****: v hoteli sa nachádza 121 komfortne zariadených izieb s celkovou kapacitou 239 pevných lôžok a 56 prísteliek. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou a WC, satelitným TV, rádiom a telefónom, trezorom a minibarom.

Stravovanie

Stravovanie Grandhotel Praha ****: raňajky a večere formou švédskych stolov sú podávané v hotelovej reštaurácii, kde sa vyžaduje smart casual dress code. K dispozícii je i Lovecký salónik s kapacitou 20 osôb a nočný bar.

Šport a relax

Športové vybavenie a relax Grandhotel Praha ****: novootvorený Vitálny svet, biliard, sauna s ručnou masážou a hydromasážnym bazénom Beachcomber Hot Tub, ktorá je otvorená denne. Priamo v hoteli sa nachádza novootvorená požičovňa lyží a kaderníctvo. Lyžiarske a turistické trate sa nachádzajú v tesnej blízkosti hotela, takisto tenisové a golfové kurty.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
100
možnosti zábavy
90
personál
100
poloha
100
Počet hodnotiacich 2
mladí 2

Celkové skore

Hodnotilo
2 klientov

Ďakujeme Vám za sprostredkovanie výborného pobytu v Tatranskej Lomnici v hoteli Grand. Vďaka Vám sme si užili príjemné chvíle v luxusnom prostredí za prijateľnú cenu.

10mladí
11.05.2015

...včera jsme se vrátili z našeho pobytu v GH Praha v Tatranské Lomnici, vše bylo perfektní. Chtěli bychom Vám poděkovat za rychlé a plynulé zprostředkování tohoto pobytu...

9,8mladí
23.01.2015

Hodnotit Grandhotel Praha môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Tatranská Lomnica

Najväčšia tatranská osada plní niekoľko funkcií. Je turistickým centrom v pravom slova zmysle, ponúka lyžiarske terény v intraviláne a na Skalnatom plese škálu horských dopravných zariadení. Ubytovacie možnosti sú od kempingov až po luxusné hotely. Je tu sídlo vedenia Tatranského národného parku a Múzeum Tatranského národného parku. Fungujú tu kasína, fitnesscentrá, bazény, kultúrne a zábavné zariadenia.
Osada plní aj funkciu bývania a je strediskom služieb a obchodov. Má dobré dopravné napojenie na podhorie a jedinú tatranskú lanovú dráhu až na Lomnický štít. Je tu aj pikniková lúka, športové ihriská, kolbisko pre preteky koní a ďalšie atraktivity cestovného ruchu.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.