Wyszukiwanie
0905 800 343, 0905 716 338

Grandhotel Praha ****

Tatrzańska Łomnica
od Na dotaz
śniadanie
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Golf hotel
  • Grand Mountain Spa

Polecamy

Grand Hotel Praha **** dzięki miłej atmosferze i luksusowemu wyposażeniu jest polecany golfistom, którzy pragną zagrać na nowych polach w Wielkiej Łomnicy i w Tatrzańskiej Łomnicy.

Charakterystyka

Charakteristika Grandhotel Praha ****: luxusný hotel s viac ako 100 ročnou tradíciou ponúka neopakovateľný štýl a vysokú úroveň služieb.

Lokalizacja

Hotel jest położony u stóp Łomnicy w otoczeniu wiecznie zielonego lasu iglastego. Grandhotel Praha szczyci się bogatą tradycją. Posiada stylowe wnętrza i wspaniałą kuchnię.

Zakwaterowanie

W hotelu są cztery pokoje jednoosobowe, 83 dwuosobowe i 9 apartamentów. Każdy pokój posiada łazienkę WC, TV SAT, radio, telefon, sejf i minibar.

Wyżywienie

Posiłki Grandhotel Praha ****: śniadania i kolacje w formie bufetu serwowane jest w hotelowej restauracji, które wymagają smart casual dress code. Jest też salon myśliwski o pojemności 20 osób i klub nocny.

Sport i relaks

Športové vybavenie a relax Grandhotel Praha ****: novootvorený Vitálny svet, biliard, sauna s ručnou masážou a hydromasážnym bazénom Beachcomber Hot Tub, ktorá je otvorená denne. Lyžiarske a turistické trate sa nachádzajú v tesnej blízkosti hotela, takisto tenisové a golfové kurty.

Usługi

Hotel oferuje restaurację, bilard, saunę z masażem i basenem z hydromasażem Beachcomber Hot Tub, kóra jest otwarta codziennie. Do dyspozycji jest Salonik Myśliwski na 20 osób i nocny bar. Trasy narciarskie i turystyczne znajdują się w pobliżu hotelu, a także korty tenisowe i pole golfowe.

Zarezerwuj

Hotel

Pensjonat

Apartamenty

Domki letniskowe

Kwatery prywatne

Zarezerwuj
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
100
možnosti zábavy
90
personál
100
poloha
100
Wszyscy oceniający 2
mladí 2

Całkowity wynik

Oceniane przez
2 klientów

Ďakujeme Vám za sprostredkovanie výborného pobytu v Tatranskej Lomnici v hoteli Grand. Vďaka Vám sme si užili príjemné chvíle v luxusnom prostredí za prijateľnú cenu.

10mladí
11.05.2015

...včera jsme se vrátili z našeho pobytu v GH Praha v Tatranské Lomnici, vše bylo perfektní. Chtěli bychom Vám poděkovat za rychlé a plynulé zprostředkování tohoto pobytu...

9,8mladí
23.01.2015

Hodnotit Grandhotel Praha môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Zarezerwuj

Słowacja

Wysokie Tatry

Tatrzańska Łomnica

Najväčšia tatranská osada plní niekoľko funkcií. Je turistickým centrom v pravom slova zmysle, ponúka lyžiarske terény v intraviláne a na Skalnatom plese škálu horských dopravných zariadení. Ubytovacie možnosti sú od kempingov až po luxusné hotely. Je tu sídlo vedenia Tatranského národného parku a Múzeum Tatranského národného parku. Fungujú tu kasína, fitnesscentrá, bazény, kultúrne a zábavné zariadenia.
Osada plní aj funkciu bývania a je strediskom služieb a obchodov. Má dobré dopravné napojenie na podhorie a jedinú tatranskú lanovú dráhu až na Lomnický štít. Je tu aj pikniková lúka, športové ihriská, kolbisko pre preteky koní a ďalšie atraktivity cestovného ruchu.

Zarezerwuj

Kalkulacja ceny - Niezobowiązująca rezerwacja

Ta forma może być stosowany jako wniosek o kalkulacji ceny lub wniosek szczegółowych informacji. To proste, wystarczy wypełnić wymagane pola formularza i napisz swoje uwagi lub pytania. Kliknij Wyślij, aby wysłać formularz.

Dziękujemy.

UWAGA - Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia CK Liptour.

*Imie
* Nazwisko
Liczba osób dorosłych:
Telefon:
*E-mail:
Liczba dzieci:
*Przyjazd:
*Wyjazd:
Miejscowość/Produkt:

Uwagi (w przypadku dzieci wprowadzić daty urodzenia)

Hotel / Miejscowość
Przyjazd
S
Wyjazd
S
Sprzęt

Oferty specjalneDietaKraju
Wyjazd:
S
Powrót:
S
Długość pobytu
Noclegi

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.