Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338
Vysoké TatryStarý SmokovecGrandhotel Starý Smokovec
Späť

Grandhotel Starý Smokovec ****

Starý Smokovec
od Na dotaz
Grandhotel Starý Smokovec**** -exteriér leto
raňajky
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • História z roku 1904
  • Štýl a komfort

Náš názor

Chcete okúsiť noblesu, štýl prvých desaťročí minulého storočia? Luxus, pohodlie, romantika a celková charizma sú tromfy, ktoré najlepšie charakterizujú tento legendárny hotel. Ranná kávička s čerstvými novinami v kubánskej kaviarni s cohibou v ruke, tak to je atmosféra, ktorá Vás priláka na toto miesto.

Poloha

Lokalita Grandhotel **** Starý Smokovec: hotel je postavený v secesnom štýle a nachádza sa v samotnom centre Vysokých Tatier v Starom Smokovci.

Ubytovanie

Hotel ponúka ubytovanie v 79 luxusných komfortne zariadených izbách a apartmánoch s celkovou kapacitou 151 lôžok. Izby sú vybavené kúpelňou s WC, SAT TV, telefónom.

Stravovanie

Hostia si môžu vybrať zo širokej ponuky kvalitných jedál v hotelovej reštaurácii, dopriať si šálku kávy v kaviarni a večer sa ísť zabaviť do nočného baru.

Šport a relax

V Grandhoteli Starý Smokovec si môžete užiť kvalitný relax alebo skrášlovacie procedúri v Grand Spa (3 druhy sáun, vodná cesta, whirpool, tepidárium, fitness, solárium, masáže).

Služby

CENNÍK PARKOVANIA:
Ubytovaný hosť Grandhotela Starý Smokovec: 10 € / deň / osobné motorové vozidlo
Hostia neubytovaní v Grandhoteli Starý Smokovec: 10 € / hodina
Strata parkovacieho lístka: 30 €

Rezervácia parkovacieho miesta nie je možná, parkovanie na hotelových parkoviskách je možné len do naplnenia kapacity.
Ďalšie možnosti parkovania sú na mestskom terasovitom parkovisku v blízkosti hotela v cene 15 €/deň.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Grandhotel Starý Smokovec nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Grandhotel Starý Smokovec môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Starý Smokovec

Najstaršia tatranská osada je v súčasnosti administratívnym centrom Vysokých Tatier. Sídlia tu úrady, je tu centrum Tatranskej horskej služby, hotely, požičovne, cestovné kancelárie. Osada je významným dopravným uzlom s odbočkou trate Tatranskej elektrickej železnice a lanovkou na Hrebienok, odkiaľ je východisko túr do najnavštevovanejších dolín. V osade je sústredená obchodná sieť, expozitúry niektorých bánk, zmenárne. Pochutiť si môžete na výbornej vode pri prameňoch, vďaka ktorým vlastne Starý Smokovec vznikol. Osada pod Slavkovským štítom poskytne návštevníkom všestranné možnosti rekreácie, relaxácie, kvalitnú kuchyňu, výbornú základňu pre náročnú turistiku. Jakubkova lúka s ľahkou zjazdovou traťou je stredisko optimálne pre lyžiarov začiatočníkov.
Populárnou atrakciou je sánkovačka po 2,5 kilometrovej osvetlenej trati z Hrebienka do Starého Smokovca.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.