Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338

Hotel Hills ****

Stará Lesná
od 162 €
polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Náš názor

V hoteli Hills **** vládne pohoda a komfort na každom kroku. Okolitá príroda, vybavenie hotela, možnosti oddychu a pestrý program pre deti sú odmenou pre každého zaneprázdneného rodiča.

Charakteristika

Hotel Hills **** je ideálnym miestom pre rodiny i firmy. Okolitá príroda a vybavenie hotela ponúkajú pre všetkých možnosti na aktívny oddych, ako aj príjemné uvoľnenie. Konferenčné sály s modernými technickými zariadeniami a možnosťami okolia vytvárajú inšpiratívne podmienky na rôzne firemné akcie a aktivity.

Poloha

Hotel Hills **** hotel je situovaný v obci Stará Lesná, vo Vysokých Tatrách

Ubytovanie

Hotel Hills **** má štýlovo zariadené hotelové izby a apartmány s výhľadom na strmé štíty hôr, ktoré umocňujú pocit z neopakovateľného zážitku a zároveň ponúkajú pohodu a komfort, ktorý vládne v hoteli na každom kroku.
Vybavenie izieb / apartmánov: štýlový interiér, TV, kúpeľňa s WC alebo sprchovací kút, minibar, sušič vlasov, internetové pripojenie.

Stravovanie

Priestory reštaurácie Hotela Hills **** s kapacitou 120 osôb s výbornou kuchyňou a exkluzívnou vinotékou ponúkajú bohaté možnosti na organizovanie akýchkoľvek akcií, osláv či iných podujatí. Príjemné posedenie ponúka aj oddelený salónik s kapacitou 12 osôb, lobby bar, aperitív bar a vonkajší gril s prístreškom pre 36 osôb.

Pre deti

Čerstvý vzduch, horské prostredie, detské ihrisko s preliezkami! :)

Šport a relax

Súčasťou hotela Hills *** je aj relax centrum, ktoré ponúka bohaté možnosti aktívneho oddychu či príjemného uvolnenia. Hosťom je k dispozícii eukalyptová sauna, bylinková sauna, soľná sauna a fínska sauna, relaxačný bazén, whirpool, ktoré majú ubytovaní hostia zadarmo. Za doplatok je možné zrelaxovať pri príjemnej masáži.

Kongresové služby

Pre organizovanie konferencií je možné využiť priestory veľkej sály s kapacitou 150 osôb alebo niektorej z malých sál s kapacitou 50 a 25 miest.

Hotel informuje

KTX (miestny poplatok): 1 Eur / osoba / noc - platí sa na mieste

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel Hills nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel Hills môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Stará Lesná

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.