Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338
LiptovLiptovský JánHotel ĎUMBIER - SENIOR
Späť
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Pobyt od 4 nocí
  • Pre osoby nad 60 rokov

Seniorský pobyt

Tento hotel ponúka špeciálne ceny pre seniorov (osoby nad 55 rokov).
Základné ceny pre pobyty na min. 4 noci nájdete v záložke Online, kde si zároveň môžete vypočítať celkovú cenu pobytu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať pomocou priloženého formulára, prípadne telefonicky na 044 562 13 35.

Náš názor

Nenáročný hotel pre ľudí náročných na zážitky. Svätojánska dolina hneď za hotelom, termálne kúpalisko na skok, príjemné starojánske krčmičky a aj týždeň Vám je málo. Nájdite si aj Vy Váš čarovný kútik, do ktorého sa budete každoročne radi vracať.

Charakteristika

Jednoduché ubytovanie v Liptovskom Jáne v blízkosti letného termálneho kúpaliska na vstupe do Jánskej doliny.

Poloha

Hotel leží pri vstupe do prekrásnej Jánskej doliny hneď pri termálnom kúpalisku SOREA, ktoré má veľký 50 m bazén, dva sedacie bazény a jeden detský bazénik - všetko s termálnou vodou.

Ubytovanie

Hotel má kapacitu 80 izieb (137 pevných lôžok a 28 prísteliek) a prešiel veľkou rekonštrukciou. V hoteli sú k dispozícii jedno a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky s WC, sprchou, TV SAT, telefónom a rádiom, niektoré majú aj balkón.

Stravovanie

Raňajky formou švédskych stolov a večere (výber z 3 - 5 jedál) sa podávajú v hotelovej reštaurácii. Príjemné posedenie pri nápojoch poskytuje denný bar.

Šport a relax

Oddych je možný vo fitnes centre a saune. V blízkosti sa nachádza termálne kúpalisko SOREA (bazén 50 m, dva sedacie bazény a jeden detský bazénik, všetko s termálnou vodou). V záhrade hotela je pohodové sedenie s grilom.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
čistota zariadenia
100
možnosti pre deti
100
personál
100
poloha
100
Počet hodnotiacich 1

Celkové skore

Hodnotilo
1 klientov

Veľká vďaka Vám, sme mali v hoteli Ďumbier krásnu dovolenku, z ktorej sme sa vrátili v nedeľu. Všetko sa nám veľmi páčilo, mali sme krásnu izbu s veľkým balkónom. Strava bola výborná, krásna lokalita, personálu nie je čo vytknúť, snažia sa o to, aby sa hostia dobre cítili. Na našej izbe normálne fungovalo aj Wifi mali sme internet, to bola tiež veľká výhoda. Každý deň sme chodili na výlety. Čo bolo veľmi dôležité pre nás, na dovolenke sa veľmi páčilo aj nášmu 4 ročnému vnúčikovi. Ďakujem Vám veľmi pekne. Eva Hodulová

10rodiny s deťmi
18.08.2016

Hodnotit Hotel ĎUMBIER - SENIOR môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Liptov

Okresy: Ružomberok, Liptovský Mikuláš.

Liptov leží na severe Slovenska a svojou severovýchodnou časťou sa dotýka slovensko-poľskej štátnej hranice. Má jednu z najmalebnejších prírodných scenérii v rámci Slovenska. Zo severu ho ohraničuje Veľká Fatra, hrebeň Chočských vrchov a hrebeň Západných Tatier. Južnú hranicu Liptova tvorí hrebeň Nízkych Tatier, jeho západnú hranicu tvorí hrebeň Veľkej Fatry. V Liptove pramenia rieky Čierny a Biely Váh, ktorých sútokom vzniká najdlhšia slovenská rieka Váh.

Vďaka jedinečnosti prírodných zaujímavostí a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí Liptov k najatraktívnejším oblastiam Slovenska. Väčšina jeho územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Najcennejšie prírodné hodnoty sú chránené v Tatranskom národnom parku, Národnom parku Nízke Tatry a Národnom parku Veľká Fatra. Hodnotu prírody Liptova potvrdzuje jej vysoký stupeň ochrany. Ochrana lesov a prírodných krás tak dáva Liptovu záruku "zeleného" regiónu s čistou prírodou. Pešia turistika a cykloturistika v lete, ako aj zjazdové a bežecké lyžovanie v zime patria k najčastejším magnetom pre návštevníkov Liptova. Ak k tomu prirátame podzemné bohatstvo vo viacerých verejnosti prístupných jaskyniach a početné pramene liečivých minerálnych a termálnych vôd ako aj vodnú nádrž Liptovská Mara, je prírodný obraz Liptova takmer dokonalý.

Za prírodným bohatstvom nezaostávajú ani kultúrno-historické pamiatky. Celý región je mimoriadne bohatý na stavebné pamiatky z rôznych historických období. Veľmi často sú medzi nimi zastúpené kúrie a kaštiele, s ktorými sa možno stretnúť vo viacerých obciach. Najstaršími architektonickými pamiatkami sú zrúcaniny stredovekých hradov (Likava, Liptovský hrad).

Vo viacerých obciach na Liptove sa možno dodnes stretnúť s pamiatkami ľudovej architektúry, z ktorých viaceré sa nachádzajú vo Vlkolínci (zaradenom do Zoznamu svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO) a v múzeu v prírode v Pribyline. Jedinečný drevený kostol vo Sv. Kríži je jednou z najväčších drevených stavieb v Európe. Ďalšie kultúrno-historické atrakcie Liptova sú napríklad Havránok, Ovčiarske Múzeum v Liptovskom Hrádku, Galéria P. M. Bohúňa v Liptovskom Mikuláši alebo samotné mestá Liptova.

Spojenie prírodných zaujímavostí, kultúrno-historického bohatstva, možností športového vyžitia a aktívneho trávenia voľného času spolu s možnosťami relaxu a zážitkov robia z regiónu Liptov najväčšie prírodné ihrisko zábavy na Slovensku.

Liptov - treba zažiť!

Liptovský Ján

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.