Поиск
0915 841 792
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • рядом с бассейном
  • Хорошая цена

Пребывание для пожилых

Tento hotel ponúka špeciálne ceny pre seniorov (osoby nad 55 rokov).
Základné ceny pre pobyty na min. 4 noci nájdete v záložke Online, kde si zároveň môžete vypočítať celkovú cenu pobytu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať pomocou priloženého formulára, prípadne telefonicky na 044 562 13 35.

Наш взгляд

Свет отель для требовательных людей с опытом. Летнюю долине позади отеля, теплового скачка бассейн, хороший пабов и starojánske неделе будет несколько. Вы также можете найти волшебный свой угол, в который вы счастливы, чтобы вернуться с каждым годом.

Характеристика

Характеристики Oтель Дуmбиep **: простой размещение в Низких Татрах вблизи летом термальный бассейн у входа в долину Янской.

Расположение

Расположение Oтель Дуmбиep **: Отель расположен на въезде в красивой долине Jánska теперь Sorea термальный курорт, который имеет большой 50 м бассейн, два дивана и бассейн детский бассейн - все с термальной водой.

Размещение

Размещение Oтель Дуmбиep **: Отель рассчитан на 80 номеров (137 мест и 28 дополнительных кроватей) и претерпела масштабную реконструкцию. Отель располагает одно-и двухместные номера с дополнительной кроватью с туалетом, душем, спутниковое телевидение, телефон и радио, некоторых номерах есть балконы.

Кейтеринг

Питание Oтель Дуmбиep **: завтрак и ужин (выбор из 3-5 блюд) подаются в ресторане отеля. Удобно сидя в снек-бар предлагает напитки.

Спорт и отдых

Спортивные сооружения и отдых Oтель Дуmбиep **: релаксации можно в фитнес-центр и сауна. В окрестностях является Sorea термальный бассейн (50 м бассейн, два дивана и бассейн детский бассейн, все с горячей водой). В саду отеля удобными креслами с грилем.

Заказать

Отель

Гостевой дом

Апартаменты

Коттеджи

Частные размещения

Заказать
čistota zariadenia
100
možnosti pre deti
100
personál
100
poloha
100
Všichni hodnotitelé 1

Общий балл

Оценка от
1 клиентов

Veľká vďaka Vám, sme mali v hoteli Ďumbier krásnu dovolenku, z ktorej sme sa vrátili v nedeľu. Všetko sa nám veľmi páčilo, mali sme krásnu izbu s veľkým balkónom. Strava bola výborná, krásna lokalita, personálu nie je čo vytknúť, snažia sa o to, aby sa hostia dobre cítili. Na našej izbe normálne fungovalo aj Wifi mali sme internet, to bola tiež veľká výhoda. Každý deň sme chodili na výlety. Čo bolo veľmi dôležité pre nás, na dovolenke sa veľmi páčilo aj nášmu 4 ročnému vnúčikovi. Ďakujem Vám veľmi pekne. Eva Hodulová

10rodiny s deťmi
18.08.2016

Hodnotit Hotel ĎUMBIER - SENIOR môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Заказать

Словакия

Липтов

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Липтовски Ян

Заказать

Расчет цены - Форма бронирования

Эта форма может быть использована в качестве запроса расчету цены и на более или подробной информации. Это легко, просто заполните необходимые поля формы и написать свои вопросы или комментарии. Нажмите Отправить, чтобы отправить форму.

Спасибо.

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ - Бронирование действительно только после получения подтверждения CK Liptour.

*имя
* фамилия
Количество взрослых:
телефон:
*E-mail:
Количество детей
*День приезда:
*День отъезда:
Местонахождение/Продукт:

Примечания (в случае детей, введите даты рождения)

Отель / назначения
День приезда
S
День отъезда
S
Oборудование

СпецпредложенияДиета
Страна
Отъезд:
S
Возвращение:
S
Продолжительность пребывания
Проживание

Транспорт

Odlet z letiska

Маилинглист

Пожалуйста, вставьте адрес электронной почты и мы вышлем Вам актуальные предложения в последнюю минуту.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.