Vyhľadávanie
0915 841 792
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Náš názor

Príjemné prostredie a krásna príroda, veľké kúpalisko a množstvo procedúr, dobré jedlo a ochotný personal. Všetko to je Grand hotel Strand v kúpeľoch Ružbachy.

Charakteristika

Charakteristika Grand hotel Strand ****: nový hotel vyššej kategórie s vlastným wellness areálom a reštauráciou

Poloha

Poloha Grand hotel Strand ****: hotel je umiestnený priamo v kúpeľnom areály Kúpeľov Vyšné Ružbachy obklopený prírodou

Kúpele

Tradícia kúpeľníctva vo Vyšných Ružbachoch siaha viacej ako 500 rokov do minulosti. Z 9 rôznych prameňov je asi najznámejší prameň Izabela, z ktorého voda pri procedúrach dosahuje 33 až 36 °C. Liečebné procedúry zahŕňajú hydroterapiu, balneoterapiu, fyzioterapiu, teplotnú terapiu, psychoterapiu, Elektroliečbu a odborné lekárske vyšetrenia.

Indikácie

Zloženie minerálnej vody dovoľuje liečbu chorôb obehového ústrojenstva, onkologické ochorenia, choroby tráviaceho ústrojenstva, metabolizmu a obličiek a močových ciest, ďalej ženské ochorenia, duševné choroby a choroby z povolania.

Ubytovanie

Ubytovanie Grand hotel Strand ****: každá izba je samozrejme vybavená kúpeľňou zo sprchou alebo vaňou a WC, k dispozícii na izbách je bezplatný WiFi internet, a v lobby počítač s prístupom na internet

Stravovanie

Stravovanie Grand hotel Strand ****: priamo v hoteli funguje reštaurácia a lobby bar, v suteréne je otvorený night club. Stravovanie je tiež možné v reštaurácii Biely Dom neďaleko hotela.

Šport a relax

Športové možnosti: K dispozícii je vnútorný termálny bazén Izabela, ako aj vonkajšie termálne bazény. Okolie poskytuje široké možnosti pre letnú aj zimnú turistiku. Možnosti fakultatívnych výletov na Ľubovniansky hrad, splav Dunajca a výlet na Červený Kláštor.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Grand Hotel Strand nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Grand Hotel Strand môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Kúpele Vyšné Ružbachy

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.