Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338

Hotel URÁN ***

Tatranská Lomnica
od 88 €
polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Nový wellness URÁNIA
  • Po rekonštrukcii

Náš názor

Niekedy je menej viac. Príjemný hotel a priamo v centre Vysokých Tatier osloví rodiny s deťmi i seniorov. Veď čo je viac ako byť po uponáhľanom týždni celá rodina spolu alebo si na jeseň svojho života vychutnať príjemné prechádzky na čerstvom vzduchu a obdivovať scenériu našich veľhôr. Pre tých aktívnejších ponúka hotel nemalé množstvo športového vyžitia priamo pod strechou.

Charakteristika

Hotel s bazénom v Tatranskej Lomnici, ponuka výhodných seniorských pobytov a rodinnej dovolenky.

Poloha

Hotel URÁN *** je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier.

Ubytovanie

Hotel URÁN *** poskytuje ubytovanie v moderne a pohodlne zariadených 100 izbách a apartmánoch s celkovou kapacitou 217 pevných lôžok a 65 prísteliek. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, farebným TV prijímačom so SAT programom a balkónom. Bezplatné Wi-Fi v celom hoteli.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov /výber teplých i studených jedál/ a trojchodové večere formou bufetových stolov sa podávajú v hotelovej reštaurácii. Široký výber nápojov a príjemné posedenie poskytuje Lobby bar.

Šport a relax

Hotel vás očarí novým wellness centrom Urania! Tešiť sa môžete na nový nerezový bazén s vodnými chrličmi, tryskami a bublinkami. Na svoje si prídu aj deti v detskom bazéne s atrakciami...

Fínska a parná sauna, odpočiváreň, masáže, hydromasáže, bahenné zábaly, biliard, stolný tenis, úschovňa, detská herňa, športovcom v blízkosti hotela volejbalové ihrisko, tenisové kurty, krytá tenisová hala a dráha na kolieskové korčuľovanie.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel URÁN nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel URÁN môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Tatranská Lomnica

Najväčšia tatranská osada plní niekoľko funkcií. Je turistickým centrom v pravom slova zmysle, ponúka lyžiarske terény v intraviláne a na Skalnatom plese škálu horských dopravných zariadení. Ubytovacie možnosti sú od kempingov až po luxusné hotely. Je tu sídlo vedenia Tatranského národného parku a Múzeum Tatranského národného parku. Fungujú tu kasína, fitnesscentrá, bazény, kultúrne a zábavné zariadenia.
Osada plní aj funkciu bývania a je strediskom služieb a obchodov. Má dobré dopravné napojenie na podhorie a jedinú tatranskú lanovú dráhu až na Lomnický štít. Je tu aj pikniková lúka, športové ihriská, kolbisko pre preteky koní a ďalšie atraktivity cestovného ruchu.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.