Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338

Hotel TITRIS ***

Tatranská Lomnica
od 69 €
polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Náš názor

Kde bolo- tam bolo, pred tisíckami rokov ľudia považovali veľhory za dejisko a sídlo všetkého, čo nevedeli pochopiť alebo si vysvetliť, čo pokladali za nadprirodzené, bohov nevynímajúc. Tatranské štíty im symbolizovali ich silu, čarovnú moc i všemožné schopnosti. Tak sa zrodili aj povesti o Titrisovi, ochrancovi horských štítov a ľudí žijúcich pod nimi, v tatranských dolinách. Prídte si túto legendu overiť priamo na miesto jej zrodu.

Charakteristika

Ide o rodinný hotel s vlastným aquacentrom - tobogan, saunový svet.

Poloha

Hotel sa nachádza v Tatranskej Lomnici v blízkosti centra mesta.

Ubytovanie

Hosťom sú k dispozícii jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky a pohodlne zariadené apartmány. Všetky izby sú vybavené kúpelňou s vaňou/sprchou, WC, telefónom, trezorom a možnosťou pripojenia na internet.

Stravovanie

Hotelová reštaurácia ponúka jedlá medzinárodnej kuchyne ako i slovenské špeciality. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov, obedy a večere sú trojchodové (výber z 4-5 jedál). V hoteli sa taktiež nachádza Aperitív Bar a vináreň "Šopa" hosťom poskytuje príjemné posedenie.

Pre deti

Letná kampaň 29.06. - 31.08.2014:
- rozprávkový detský kútik, animačné programy pre deti, večerné garden party pri ohni, športové aktivity pre dospelých.

Šport a relax

Vybavením atrakcií Aquarelaxu sa hotel zaradil medzi špičku vysokotatranských hotelov, s najširšou ponukou doplnkových služieb počas celého roka.
K dispozícii je rekreačný bazén s protiprúdom – 2 trysky, masážne sedenie – 6 miest so sedacou perličkou, chrbtové masážne trysky, dnová hydromasážna tryska na masáž dolných končatín, vzduchový gejzír, zrýchľovací kanál – vodný prúd unášajúci kúpajúcich sa, ležadlová vzduchová jemno bublinková masáž celého tela – perličkový kúpeľ, vodné chrliče – masáž hornej časti chrbtice, stenová hydromasáž, vodný hríb a tobogán s vodným prúdom.

Vo wellness zóne sa nachádza suchá sauna, bio sauna (s bylinkami), mokrá sauna – parná, ochladzovací bazénik, ochladzovací výstup do exteriéru s brodítkom a sprchou, vírivá vaňa, sprchy, odpočiváreň.

Ku každej zóne je k dispozícii sociálne a hygienické zázemie, odborný personál.

Spríjemnením pobytu je aj možnosť zahrať si tenis, biliard, k dispozícii je úschovňa športových potrieb.

Kongresové služby

V hoteli sa nachádza konferenčná miestnoť s kapacitou 160 miest.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
95
možnosti pre deti
90
personál
80
poloha
95
Počet hodnotiacich 1

Celkové skore

Hodnotilo
1 klientov

9,2rodiny s deťmi
19.01.2017

Hodnotit Hotel TITRIS môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Tatranská Lomnica

Najväčšia tatranská osada plní niekoľko funkcií. Je turistickým centrom v pravom slova zmysle, ponúka lyžiarske terény v intraviláne a na Skalnatom plese škálu horských dopravných zariadení. Ubytovacie možnosti sú od kempingov až po luxusné hotely. Je tu sídlo vedenia Tatranského národného parku a Múzeum Tatranského národného parku. Fungujú tu kasína, fitnesscentrá, bazény, kultúrne a zábavné zariadenia.
Osada plní aj funkciu bývania a je strediskom služieb a obchodov. Má dobré dopravné napojenie na podhorie a jedinú tatranskú lanovú dráhu až na Lomnický štít. Je tu aj pikniková lúka, športové ihriská, kolbisko pre preteky koní a ďalšie atraktivity cestovného ruchu.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.