Vyhľadávanie
0915 841 792
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Charakteristika

Komplex Hotela Kukučka pozostáva zo 4 samostatných budov, v ktorých je spolu 170 lôžok v 45 ubytovacích jednotkách (izbách a apartmánoch). Jedná sa o moderné horské zariadenie na 4* úrovni s vlastným wellnessom a reštauráciou v blízko samotného centra Tatranskej Lomnice.

Poloha

Hotel Kukučka **** je situovaný v blízkosti zjazdových tratí strediska Tatranská Lomnica, turistických chodníkov, Music pubu Humno a mnohých iných atrakcií, ktoré sú hosťom na dosah.

Ubytovanie

Hotel Kukučka **** ponúka ubytovanie v 4 samostatných budovách v:

- priestranných dvojlôžkových izbách LUX
- apartmánoch s 1 alebo 2 spálňami, ktoré sú ideálne pre rodiny a skupiny
- prezidentskom apartmáne pre náročných

Stravovanie

V štýlovej horskej reštaurácii Hotel Kukučka *** si pochutnáte na skvelých špecialitách modernej gastronómie. Unikátom je otvorená kuchyňa, vďaka čomu môžete pozorovať prácu šéfkuchára.

Pre deti

Pre deti je v Hoteli Kukučka **** k dispozícii detský kútik.

Šport a relax

Wellness centrum Hotela Kukučka **** vás poteší parnou, fínskou a infra saunou, vírivkou pre 4 osoby, oddychovou zónou, Kneippov kúpeľ, ochladzovacie vedro, vaňa a vodopád. Pre ubytovaných hostí vstup na 2 hodiny/denne v cene ubytovania.
Pre aktívnych je k dispozícii fitness centrum s profesionálnym vybavením.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel Kukučka nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel Kukučka môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Tatranská Lomnica

Najväčšia tatranská osada plní niekoľko funkcií. Je turistickým centrom v pravom slova zmysle, ponúka lyžiarske terény v intraviláne a na Skalnatom plese škálu horských dopravných zariadení. Ubytovacie možnosti sú od kempingov až po luxusné hotely. Je tu sídlo vedenia Tatranského národného parku a Múzeum Tatranského národného parku. Fungujú tu kasína, fitnesscentrá, bazény, kultúrne a zábavné zariadenia.
Osada plní aj funkciu bývania a je strediskom služieb a obchodov. Má dobré dopravné napojenie na podhorie a jedinú tatranskú lanovú dráhu až na Lomnický štít. Je tu aj pikniková lúka, športové ihriská, kolbisko pre preteky koní a ďalšie atraktivity cestovného ruchu.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.