Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 632 864
Vysoké TatryŠtrbské PlesoWellness Hotel Borovica
Späť

Wellness Hotel Borovica ****

Štrbské Pleso
od
polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Krásny interiér
  • Zaujímavý wellness

Náš názor

Wellness je životný štýl, životný postoj a životná filozofia. Ak ste zástancom tohto životného štýlu práve ste našli svoje miesto na zemeguli.

Charakteristika

Wellness Hotel Borovica **** - dokonalé spojenie oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou vo Vysokých Tatrách

Ubytovanie

Wellness Hotel Borovica **** ponúka ubytovanie v 50 luxusne zariadených izbách, z toho 6 apartmánov. Izby sú komfortne zariadené a sú vybavené kúpeľňou s vaňou, interaktívnou TV, PAY TV, internetom, telefónom.

Pre deti

Pre deti je k dispozícii lezecká stena - 11 metrov.

Šport a relax

Wellness centrum Hotela Borovica **** sa skladá z vodného a saunového sveta Vodný svet disponuje plaveckým bazénom (20 metrov), detským bazénom a jacuzzi. Saunový svet predstavuje súbor 5 sáun rôznych druhov (finska, eukalyptová, infra, turecká a bylinková) a hviezdneho tepidária.
K dispozícii je aj fitness, lezecká stena s inštruktorom, masáže, manikúra, kozmetické služby.

Služby

Wellness Hotel Borovica **** ponúka reštauráciu, lobby bar, bar s tanečným parketom a exkluzívnou vinotékou, anglický salónik, wifi pripojenie.

Kongresové služby

Kongresové priestory Wellness Hotela Borovica **** predstavujú 204 miest s plným technickým vybavením.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Wellness Hotel Borovica nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Wellness Hotel Borovica môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Štrbské Pleso

Najvyššie položená tatranská osada Štrbské Pleso ponúka na južných svahoch Predného Soliska 9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí, ktoré s obľubou využívajú rodiny s deťmi a pokročilí lyžiari. Vysoké Tatry – Štrbské Pleso umožňuje svojím návštevníkom využívať služby požičovní lyží, snowboardov, ski – servisov a lyžiarskych škôl pre začiatočníkov. Využívajte najvyšší štandard služieb, ktorý toto špecifické stredisko pokojného a harmonického charakteru svojim návštevníkom poskytuje. Láka vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami so skvelými traťami na slalom, zjazd či bežecké lyžovanie, so službami s najvyšším štandardom. K dispozícii 2 km nových zasnežovaných zjazdoviek, pre bežkárov sú k dispozícii bežecké trate v celkovej dĺžke až 26,5 km. Určite nevynechajte príležitosť na nočnú lyžovačku. Milovníci adrenalínu môžu navštíviť atraktívny snowpark.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.