Vyhľadávanie
0915 841 792
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Náš názor

Exkluzívny a náš. Veď už jeho názov „vlasť „ napovedá, že sa budete cítiť ako doma. Je ideálnym štartovacím miestom pre rodinné výlety, športové vyžitie i to adrenalínové. Odtiaľto začína nejeden turistický chodník a pritom dýcha atmosférou tatranského mestečka s čulým ruchom. V nevšednom prostredí tu nájdete pohodlie i veľký výber gastronomických špecialít.

Charakteristika

Charakteristika Hotel Patria ****: wellness hotel s overenou kvalitou za prijateľnú cenu.

Poloha

Lokalita Hotel Patria ****: hotel je citlivo zasadený do tatranskej prírody na Štrbskom plese (1.355 m.n.m.). Nachádza sa pri brehu vysokohorského plesa v závere Mlynickej doliny

Ubytovanie

Ubytovanie Hotel Patria ****: hotel ponúka svojim hosťom ubytovanie v 155 zrekonštruovaných a komfortne zariadených izbách - dvojlôžkové izby a apartmány.

Stravovanie

Stravovanie Hotel Patria ****: pri vstupe do hotela sa nachádza vkusne riešená hotelová hala so zimnou záhradou, bazénikom a kaviareň s internetom. Široký sortiment jedál a nápojov je podávaný v "Slnečnej reštaurácii" - elegantná, priestranná a presklenná jedáleň. Novootvorená štýlová rešturácia "Koliba Patria" nachádzajúca sa na brehu jazera Štrbské pleso je obľúbená a hosťami vyhľadávaná nielen kvôli príjemnej atmosfére ale najmä kvôli gurmánskym špecialitám.

Šport a relax

Športové vybavenie a relax Hotel Patria ****: na regeneráciu a relax je hotelovým hosťom k dispozícii Patria Aqua Paradise, kompletné relaxačné centrum (bazén, vírivý kúpeľ, masáž, solárium) alei i fitness, ricochet, kozmetický a kadernícky salón.

Hotel informuje

KTX (miestny poplatok): 1 Eur / osoba / noc
Parkovisko: 6 Eur / auto / deň
Hotelová garáž: 8 Eur / auto / deň

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel Patria nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel Patria môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Štrbské Pleso

Najvyššie položená tatranská osada Štrbské Pleso ponúka na južných svahoch Predného Soliska 9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí, ktoré s obľubou využívajú rodiny s deťmi a pokročilí lyžiari. Vysoké Tatry – Štrbské Pleso umožňuje svojím návštevníkom využívať služby požičovní lyží, snowboardov, ski – servisov a lyžiarskych škôl pre začiatočníkov. Využívajte najvyšší štandard služieb, ktorý toto špecifické stredisko pokojného a harmonického charakteru svojim návštevníkom poskytuje. Láka vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami so skvelými traťami na slalom, zjazd či bežecké lyžovanie, so službami s najvyšším štandardom. K dispozícii 2 km nových zasnežovaných zjazdoviek, pre bežkárov sú k dispozícii bežecké trate v celkovej dĺžke až 26,5 km. Určite nevynechajte príležitosť na nočnú lyžovačku. Milovníci adrenalínu môžu navštíviť atraktívny snowpark.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.