Vyhľadávanie
0915 841 792
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Blízko Aquacity Poprad

Náš názor

Chcete spojiť príjemné s užitočným? Uzavrieť dobry obchod a zároveň relaxovat ? Tak toto je to miesto pre Vás. A pre dámy máme špeciálnu ponuku: predstavte si hotel v meste, blízko hôr, s vlastným nechtovým štúdiom, kaderníctvom a s personálom len pre Vás. Ideálna kombinácia – biznis, oddych a niečo pre dámy.

Charakteristika

Komfortný mestský hotel s bohatým zázemím služieb pre bežných návštevníkov mesta i bussiness klientelu.

Poloha

Hotel sa nachádza v meste Poprad vo Vysokých Tatrách a od historického centra mesta je vzdialený len cca 10 minút chôdze a od AquaCity len 15 minút chôdze.

Ubytovanie

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách a apartmánoch s celkovou kapacitou 250 lôžok. Každá izba je vybavená kúpeľňou s WC, SAT TV, rádiom a telefónom.

Stravovanie

Jedlo je podávané v hotel reštaurácii s celkovou kapacitou 110 miest, kde si hostia môžu vybrať z bohatej ponuky jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Príjemné posedenie hosťom poskytujú i aperitív bar a kaviareň a vo večerných a nočných hodinách nočný bar Alfa.

Šport a relax

Viacúčelová športová hala, ktorej dominantou je tenisový dvorec. Súčasťou haly je i squashové ihrisko. Hotel má na relax a odpočinok k dispozícii saunu, fitness, masáže a solárium. Mestská plaváreň je od hotela vzdialená len 500 m.

Služby

Viacúčelová športová hala, ktorej dominantou je tenisový dvorec. Súčasťou haly je i squashové ihrisko. Hotel má na relax a odpočinok k dispozícii saunu, fitness, masáže a solárium. Mestská plaváreň je od hotela vzdialená len 500 m.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel SATEL nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel SATEL môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Poprad

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.