Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338
Vysoké TatryPopradAquacity Hotel Mountain View
Späť

Aquacity Hotel Mountain View ****

Poprad
od 82 €
polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Priamo v aquaparku

Náš názor

AquaCity - centrum zábavy a oddychu. Od chvíle, keď prejdete vstupnou branou vstúpite do strediska moderných budov s očarujúcim dizajnom, kde máte vďaka skvelému vybaveniu možnosť dopriať si služby tej najvyššej kvality. Mladí, starí, ryba a či rak bude sa Vam tu páčiť tak či tak.

Charakteristika

Vychutnajte si maximálny komfort podľa vašich predstáv a potrieb, pohodlný a luxusný interiér, moderne zariadené izby s nádychom elegancie a balkónmi s výhľadom na Vysoké Tatry. Poskytneme vám hotelové služby na svetovej úrovni, ktoré hostia v modernom hoteli očakávajú.

Poloha

Mesto Poprad - Vysoké Tatry

GPS súradnice

GPS súradnice: 49˚3'38.21"N, 20˚18’28.24”E

Ubytovanie

Hotel je navrhnutý na dvoch podlažiach a má 41 izieb tematicky dekorovaných podľa ročných období. Hotel poskytuje ubytovanie v apartmánoch, manzardových izbách a štandartných dvojlôžkových izbách. Celková kapacita je 84 lôžok plus prístelky. Štandard ubytovania je vysoký, pri výstavbe a dekorovaní boli použité najlepšie materiály.
Izby majú priestranný úložný priestor, dobre vybavené kúpeľne – väčšina so samostatnými sprchami, minibarom a trezorom, telefónmi, satelitnou televíziou a rádiom, prístupom na internet, sušičmi vlasov a pokiaľ je prianím, aj kávovarmi a rýchlovarnými konvicami na prípravy čaju, robia AQUACITY skutočným domovom.

Stravovanie

Hotel poskytuje stravovanie v hotelovej reštaurácii a príjemné posedenie v baroch a kaviarni.

Hotel informuje

Cena zahŕňa vstup do aquaparku a wellness centra.
Miestny poplatok (1.5 Eur / osoba / noc) sa platí na recepcii pri príchode.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Aquacity Hotel Mountain View nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Aquacity Hotel Mountain View môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Poprad

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.