Vyhľadávanie
0915 841 792
Vysoké TatryPieninyHotel ĽUBOVŇA - SENIOR
Späť
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Pobyty od 4 nocí
  • Pre osoby nad 55 rokov

Seniorský pobyt

Tento hotel ponúka špeciálne ceny pre seniorov (osoby nad 55 rokov).
Základné ceny pre pobyty na min. 4 noci nájdete v záložke Online, kde si zároveň môžete vypočítať celkovú cenu pobytu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať pomocou priloženého formulára, prípadne telefonicky na 044 562 13 35.

Náš názor

Objavte krásu východneho Slovenska či už ako účastník kongresu alebo ako rodič s deťmi vo všetkých ročných obdobiach. Vychutnajte si ticho, horský vzduch a zregenerujte svoje sily.

Charakteristika

Hotel Ľubovňa ** ponúka štandardné hotelové ubytovanie v prostredí Ľubovnianskych kúpeľov. Dostupnosť všetkých hotelových priestorov je riešená bezbariérovo a hotel je prispôsobený pre poskytovanie služieb imobilným hosťom.

Poloha

Hotel Ľubovňa ** leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa

Ubytovanie

Hotela Ľubovňa ** poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, rádiom, farebným TV prijímačom so SAT programom a balkónom. Rodinám s malými deťmi ponúkame možnosť zapožičania detskej postieľky, v hoteli je možné ubytovanie so psom.

Pre deti

Pre deti je k dispozícii Disney detský kútik, ihrisko s preliezkami.

Šport a relax

Hotel Ľubovňa ** má k dispozícii krytý bazén, solárium, saunu, klasické a vodné masáže a rôzne relaxačné procedúry, tenisový kurt, volejbalové ihrisko, stolný tenis, biliard, ruské kolky, úschovňu a požičovňu športových potrieb a horských bicyklov.

Služby

Hotel Ľubovňa ** má 2 hotelové reštaurácie, 3 bary, kaviareň, informačné služby, zmenárenské služby, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek, neplatené, nestrážené parkovisko priamo pred hotelom.

Kongresové služby

Hotel Ľubovňa ** má ubytovaciu kapacitu viac ako 600 lôžok a je preto vhodný na organizovanie veľkých kongresov. V hoteli sú priestory pre organizovanie školení a seminárov, kongresová sála, 2 konferenčné miestnosti a 7 salónikov.

Hotel informuje

KTX (miestny poplatok): 0,50 Eur / osoba / noc - platí sa na mieste.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel ĽUBOVŇA - SENIOR nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel ĽUBOVŇA - SENIOR môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Pieniny

Stará Ľubovňa

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.