Vyhľadávanie
0915 841 792
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Náš názor

Pamätate sa? Budovu v tvare polkruhu poznajú už generácie. Dostala nové šaty. Architekti veľkoryso vyriešili vitálny svet a hostí príjemne prekvapí vínny salón kde sa dá večer posedieť s priateľmi.

Poloha

Hotel Atrium ***+sa nachádza v Novom Smokovci vo Vysokých Tatrách. Je situovaný na úpätí Slavkovského Štítu a hosťom ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty a Podtatranskú kotlinu.

Ubytovanie

Hotel Atrium ***+ ponúka pohodlné ubytovanie v 87 izbách s celkovou kapacitou 240 lôžok. Všetky izby sú vybavené SAT TV, rádiobudíkom, telefónom, trezorom, fénom na vlasy a internetovou prípojkou.

Stravovanie

Reštaurácia Hotela Atrium ***+ s kapacitou 200 miest ponúka kvalitné gastronomické služby na vysokej profesionálnej úrovni. Hotel má k dispozícii i vinotéku s kapacitou 40 miest. Všetky prevádzky sa vyznačujú typickou atmosférou a kvalitnými službami obsluhujúceho personálu.

Pre deti

Detský kútik MiniMe s rozlohou 100m2.

Šport a relax

Hotel Atrium ***+ má vlastný vitálny svet (lipová, mentolová, citrusová suchá sauna, suchá fínska sauna, koliba sauna, tepidáriá, víriva vaňa, sprchový svet), masáže, bowling, stolný tenis, fitness centrum, detský kútik, požičovňa športových potrieb.

Hotel informuje

KTX (miestny poplatok): 1 Eur / osoba / noc - platí sa na mieste

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Atrium Hotel nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Atrium Hotel môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Nový Smokovec

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.