Vyhľadávanie
0905 632 864
Vysoké TatryNový SmokovecApartmánový dom Família
Späť
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Náš názor

Moderné a priestranné ubytovanie evokuje pohodlie vlastného domova. Pohľad z okna Vás vyláka na turistiku alebo prechádzku a za upršaných dní je wellness priamo v dome.

Charakteristika

Vyšší štandard ubytovania v samostatných štúdiách znásobený wellness zázemím. Komfort vo Vysokých Tatrách za prijateľnú cenu.

Ubytovanie

Apartmánový dom Família *** ponúka komfortne zariadené 1-2 spálňové apartmány

Zariadenie:
Štúdio A (1 izba) - kuchynský kút (chladnička, mikrovlnná rúra, kanvica, sporák na varenie, stôl + stoličky, TV, internet pripojenie, WC, sedačka ( používa sa ako posteľ pre 2 osoby), kúpeľňa
Śtúdio B (1 izba) - kuchynský kút (chladnička, mikrovlnná rúra, kanvica, sporák na varenie, stôl + stoličky, TV, internet pripojenie, WC, sedačka, posteľ, kúpeľňa
Apartmán (2 izby) - kuchynský kút (chladnička, mikrovlnná rúra, kanvica, sporák na varenie, stôl + stoličky, TV, internet pripojenie, WC, sedačka v obývačke, spáľňa, kúpeľňa

Šport a relax

Apartmánový dom Família *** ponúka denný bar, relaxačné centrum - 2 day bar, relax centre - 2 jacuzii, infra sauna, suchá sauna, 2 ohrievané kreslá, masáže

Hotel informuje

KTX (miestny poplatok) - platí sa na mieste: 1 Eur / osoba / noc

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Apartmánový dom Família nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Apartmánový dom Família môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Vysoké Tatry

Región Vysoké Tatry je jedným z najvyhľadávanejších na Slovensku. Cestovný ruch sa tu rozvíja už dlhé desaťročia, a preto sa tu nachádza množstvo ubytovacích zariadení všetkých úrovní.

Vyberte si z našej ponuky luxusné 4* hotely alebo lacnejšie varianty za najlepšie ceny!

Nový Smokovec

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.