Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338
LiptovJasná - ChopokWellness Hotel Grand
Späť

Wellness Hotel Grand ****

Jasná - Chopok
od Na dotaz
raňajky
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Hotel je v novembri zatvorený!
  • Zľava na skipas až 25€!

Náš názor

Tak ako je Jasná pojem, je pojmom v tejto lokalite i Wellness Hotel Grand ****. Má čo ponúknuť rodinám s deťmi i partiám mladých lyžiarov. Hotelové prostredie je obohatené o welness, požičovňu športových potrieb, detský kútik a internetový kútik. A ak nie ste práve vyznavačom bieleho baletu nevadí. Len krôčik a ste v lese pri horskom plese.

Charakteristika

Charakteristika Wellness Hotel Grand ****: hotel vysokej úrovne nesklame ani tých náročnejších zákazníkov. Bohatou ponukou služieb uspokojí nielen jednotlivcov, ale aj skupiny.

Poloha

Poloha Wellness Hotel Grand ****: tento horský hotel sa nachádza v nadmorskej výške 1100 m len 200 m od lyžiarskych vlekov v stredisku Jasná - Otupné.

Ubytovanie

Ubytovanie Wellness Hotel Grand ****: poskytuje ubytovanie v 157 komfortne zariadených izbách (jednolôžkové, dvojlôžkové a apartmány) s celkovou kapacitou 311 lôžok a 57 prísteliek. Izby sú vybavené kúpeľňou s vaňou, WC, SAT TV, minibarom, rádiom a priamou telefonickou linkou.

Stravovanie

Stravovanie Wellness Hotel Grand ****: v hotelovej reštaurácii s kapacitou 120 miest sa podávajú rôznorodé jedlá - domáce a medzinárodné špeciality, vegetariánske jedlá, špeciality hotela,..... V hoteli sa nachádza i štýlová reštaurácia "Slovenská izba" s kapacitou 30 miest, kde sa podávajú tradičné slovenské jedlá a liptovské špeciality. Pre milovníkov talianskej kuchyne je v zime v prevádzke i pizzeria. Široký výber alkoholických, nealkoholických a miešaných nápojov a príjemné posedenie hostia nájdu v dennom a nočnom bare.

Šport a relax

Športové vybavenie a relax Wellness Hotel Grand ****: nové wellnes , sauna, masáže, fitnes, biliard, stolný tenis, internetový a detský kútik, herňa s hracími automatmi,pasáž so športovými obchodmi a požičovňa byciklov, požičovňa športových potrieb a spoločenských hier, informačné centrum.

Kongresové služby

Porady, konferencie, firemné podujatia, rokovania či priateľské mítingy v atraktívnom horskom prostredí sú od augusta 2013 realitou. Nová 345-miestna hala ponúka dokonalý priestor pre organizovanie biznisu s nezameniteľným výhľadom a inšpiratívnou atmosférou.

Hotel informuje

Platba na mieste: miestna daň 1 eur / osoba / noc

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
čistota zariadenia
100
možnosti pre deti
100
personál
100
Počet hodnotiacich 1

Celkové skore

Hodnotilo
1 klientov

Ďakujeme za príjemný a úžasný pobyt v hoteli Grand Jasná od 3.8-5.8. Tento hotel je naozaj v pravom zmysle slova detský hotel. Víkend si užila aj naša 2,5 ročná dcéra. S vašimi službami sme boli nadmieru spokojní a tak isto aj s prístupom personálu v hoteli...

10rodiny s deťmi
22.01.2015

Hodnotit Wellness Hotel Grand môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Liptov

Okresy: Ružomberok, Liptovský Mikuláš.

Liptov leží na severe Slovenska a svojou severovýchodnou časťou sa dotýka slovensko-poľskej štátnej hranice. Má jednu z najmalebnejších prírodných scenérii v rámci Slovenska. Zo severu ho ohraničuje Veľká Fatra, hrebeň Chočských vrchov a hrebeň Západných Tatier. Južnú hranicu Liptova tvorí hrebeň Nízkych Tatier, jeho západnú hranicu tvorí hrebeň Veľkej Fatry. V Liptove pramenia rieky Čierny a Biely Váh, ktorých sútokom vzniká najdlhšia slovenská rieka Váh.

Vďaka jedinečnosti prírodných zaujímavostí a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí Liptov k najatraktívnejším oblastiam Slovenska. Väčšina jeho územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Najcennejšie prírodné hodnoty sú chránené v Tatranskom národnom parku, Národnom parku Nízke Tatry a Národnom parku Veľká Fatra. Hodnotu prírody Liptova potvrdzuje jej vysoký stupeň ochrany. Ochrana lesov a prírodných krás tak dáva Liptovu záruku "zeleného" regiónu s čistou prírodou. Pešia turistika a cykloturistika v lete, ako aj zjazdové a bežecké lyžovanie v zime patria k najčastejším magnetom pre návštevníkov Liptova. Ak k tomu prirátame podzemné bohatstvo vo viacerých verejnosti prístupných jaskyniach a početné pramene liečivých minerálnych a termálnych vôd ako aj vodnú nádrž Liptovská Mara, je prírodný obraz Liptova takmer dokonalý.

Za prírodným bohatstvom nezaostávajú ani kultúrno-historické pamiatky. Celý región je mimoriadne bohatý na stavebné pamiatky z rôznych historických období. Veľmi často sú medzi nimi zastúpené kúrie a kaštiele, s ktorými sa možno stretnúť vo viacerých obciach. Najstaršími architektonickými pamiatkami sú zrúcaniny stredovekých hradov (Likava, Liptovský hrad).

Vo viacerých obciach na Liptove sa možno dodnes stretnúť s pamiatkami ľudovej architektúry, z ktorých viaceré sa nachádzajú vo Vlkolínci (zaradenom do Zoznamu svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO) a v múzeu v prírode v Pribyline. Jedinečný drevený kostol vo Sv. Kríži je jednou z najväčších drevených stavieb v Európe. Ďalšie kultúrno-historické atrakcie Liptova sú napríklad Havránok, Ovčiarske Múzeum v Liptovskom Hrádku, Galéria P. M. Bohúňa v Liptovskom Mikuláši alebo samotné mestá Liptova.

Spojenie prírodných zaujímavostí, kultúrno-historického bohatstva, možností športového vyžitia a aktívneho trávenia voľného času spolu s možnosťami relaxu a zážitkov robia z regiónu Liptov najväčšie prírodné ihrisko zábavy na Slovensku.

Liptov - treba zažiť!

Jasná - Chopok

Či ste s priateľmi, s rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Stredisko sa nachádza v pohorí Nízke Tatry, ktoré je súčasťou národného parku NAPANT. Masív Nízkych Tatier sa tiahne stredným Slovenskom v dĺžke 82 km smerom východ – západ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyšší vrchol je Ďumbier 2043 m n.m., druhý najvyšší vrchol je známy lyžiarsky a turistický kopec Chopok 2024 m n.m.

Demänovská Dolina

Demänovská dolina - Jasná je najznámejšia a najkrajšia dolina Nízkych Tatier. Má dĺžku 15 km a je hlavným centrom cestovného ruchu.Geograficky a geologicky pozostáva z dvoch rozdielnych častí: hornej a dolnej časti.

Horná časť sa javí ako temer pravidelný štvoruholník, vo vrcholoch ktorého sa týčia štyri prvotriedne výhľadové končiare: Siná(1560 m), Kráľova Hoľa(1751 m), Ďumbier (2043 m) a Poľana(1889 m). V strede južnej hrany doliny vyčnieva Chopok (2024 m). Pretekajú ňou potoky Demänovka a Zadná voda. Atraktívne sú taktiež Vrbické pleso a Lukove pliesko. Dolná časť vznikla na sútoku potokov Demänovka a Zadnej vody. Oba potoky sa ponárajú a vytvárajú svetoznámy podzemný systém Demänovských jaskýň. Mimoriadny rozmach návštevnosti doliny nastal po vybudovaní najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasnej.

Obec Demänovská Dolina vznikla 1.8.1964, keď bola zo všetkých objektov cestovného ruchu vytvorená samostatná obec a miestnymi časťami Tri studničky, Jaskyne, Repiská, Lúčky a Jasná. Turistické možnosti v osade sú neobyčajne bohaté. Dolinou prechádza a na okolité hrebene vystupuje množstvo značkovaných trás s turistickými chodníkmi. Okrem toho v doline je vybudované sieť prechádzkových chodníkov.
Jasná bol pôvodne názov častí horných partií Demänovskej doliny a postupne sa rozšíril na ďalšie časti doliny (okolie Vrbického plesa, Záhradky). Leží vo vlastnom chránenom území Napant-u a sú tu vybudované rozsiahle ubytovacie a stavovacie kapacity, lanovky a lyžiarske vleky.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.