Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Nové apartmány
  • Na brehu Demänovky

Náš názor

Nové, príjemné a kvalitné apartmánové ubytovanie v krásnom prostredí Demänovskej doliny. Príďte a buďte očarení, ako v lete tak aj v zime.
Zurčiaci potôčik za apartmánom vás bude zobúdzať spolu so štebotom v susedstve hniezdiacich vtákov... Užite si tatranskú prírodu a vôňu dreva si vychutnáte aj priamo v novučičkých apartmánoch!

Poloha

Apartmány LIMBA sa nachádzajú v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier len 10 km od najväčšieho vodného parku TATRALANDIA, 20 km od termálneho parku BEŠEŇOVÁ a 8 km od najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku - Jasná Nízke Tatry.

Ubytovanie

ŠTÚDIO 2 + 2:
Umiestnenie: 2 na poschodí + 1 na prízemí
Počet lôžok: 2 pevné lôžka + 2 prístelky vhodné len pre 2 deti do 12 rokov
Počet miestností: 1 miestnosť s manželskou posteľou, gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa a WC

Vybavenie suite:
- manželská posteľ pre 2 ľudí - extra veľká 200x200 cm
- rozkladací gauč, ktorý sa môže využiť ako lôžko pre 2 osoby do 12 rokov
- kuchynský kút - umývadlo, mikrovlnka, dvojplatnička, chladnička, kanvica
- stôl, stoličky
- TV a Wifi
- kúpelňa – sprchový kút, umývadlo, toaleta
- izby na poschodí majú vlastný balkónik


APARTMÁN 2 + 2:
Umiestnenie: 2 na poschodí
Počet lôžok: 2 pevné lôžka + 2 prístelky vhodné pre deti do 12 rokov
Počet miestností: 1 miestnosť s jednou manželskou posteľou, 1 miestnosť s gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa a toaleta

Vybavenie apartmánu:
- spáľňa - manželská posteľ pre 2 ľudí - extra veľká 200x200 cm
- obyvačka
- rozkladací gauč, ktorý sa môže využiť ako lôžko pre ďalšie 2 osoby
- kuchynský kút - umývadlo, mikrovlnka, dvojplatnička, chladnička, kanvica
- stôl, stoličky
- TV a WiFi
- kúpelňa – sprchový kút, umývadlo, toaleta
- apartmány majú vlastný balkón


APARTMÁN 4 + 2:
Umiestnenie: 1 na prízemí
Počet lôžok: 4 pevné lôžka + 2 prístelky vhodné pre deti do 12 rokov
Počet miestností: 1 miestnosť s manželskou posteľou, 1 miestnosť s dvoma oddelenými posteľami, 1 miestnosť s gaučom, kuchynským kútom, kúpeľňa a WC

Vybavenie apartmánu:
- spáľňa - manželská posteľ pre 2 ľudí - extra veľká 200x200 cm
- druhá spáľňa - dve samostatné postele
- obyvačka
- rozkladací gauč, ktorý sa môže využiť ako lôžko pre ďalšie 2 osoby
- kuchynský kút - drez, mikrovlnka, dvojplatnička, chladnička, kanvica
- stôl, stoličky
- TV a WiFi
- kúpelňa – sprchovací kút, umývadlo, toaleta

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Apartmány LIMBA nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Apartmány LIMBA môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Liptov

Okresy: Ružomberok, Liptovský Mikuláš.

Liptov leží na severe Slovenska a svojou severovýchodnou časťou sa dotýka slovensko-poľskej štátnej hranice. Má jednu z najmalebnejších prírodných scenérii v rámci Slovenska. Zo severu ho ohraničuje Veľká Fatra, hrebeň Chočských vrchov a hrebeň Západných Tatier. Južnú hranicu Liptova tvorí hrebeň Nízkych Tatier, jeho západnú hranicu tvorí hrebeň Veľkej Fatry. V Liptove pramenia rieky Čierny a Biely Váh, ktorých sútokom vzniká najdlhšia slovenská rieka Váh.

Vďaka jedinečnosti prírodných zaujímavostí a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí Liptov k najatraktívnejším oblastiam Slovenska. Väčšina jeho územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Najcennejšie prírodné hodnoty sú chránené v Tatranskom národnom parku, Národnom parku Nízke Tatry a Národnom parku Veľká Fatra. Hodnotu prírody Liptova potvrdzuje jej vysoký stupeň ochrany. Ochrana lesov a prírodných krás tak dáva Liptovu záruku "zeleného" regiónu s čistou prírodou. Pešia turistika a cykloturistika v lete, ako aj zjazdové a bežecké lyžovanie v zime patria k najčastejším magnetom pre návštevníkov Liptova. Ak k tomu prirátame podzemné bohatstvo vo viacerých verejnosti prístupných jaskyniach a početné pramene liečivých minerálnych a termálnych vôd ako aj vodnú nádrž Liptovská Mara, je prírodný obraz Liptova takmer dokonalý.

Za prírodným bohatstvom nezaostávajú ani kultúrno-historické pamiatky. Celý región je mimoriadne bohatý na stavebné pamiatky z rôznych historických období. Veľmi často sú medzi nimi zastúpené kúrie a kaštiele, s ktorými sa možno stretnúť vo viacerých obciach. Najstaršími architektonickými pamiatkami sú zrúcaniny stredovekých hradov (Likava, Liptovský hrad).

Vo viacerých obciach na Liptove sa možno dodnes stretnúť s pamiatkami ľudovej architektúry, z ktorých viaceré sa nachádzajú vo Vlkolínci (zaradenom do Zoznamu svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO) a v múzeu v prírode v Pribyline. Jedinečný drevený kostol vo Sv. Kríži je jednou z najväčších drevených stavieb v Európe. Ďalšie kultúrno-historické atrakcie Liptova sú napríklad Havránok, Ovčiarske Múzeum v Liptovskom Hrádku, Galéria P. M. Bohúňa v Liptovskom Mikuláši alebo samotné mestá Liptova.

Spojenie prírodných zaujímavostí, kultúrno-historického bohatstva, možností športového vyžitia a aktívneho trávenia voľného času spolu s možnosťami relaxu a zážitkov robia z regiónu Liptov najväčšie prírodné ihrisko zábavy na Slovensku.

Liptov - treba zažiť!

Jasná - Chopok

Či ste s priateľmi, s rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Stredisko sa nachádza v pohorí Nízke Tatry, ktoré je súčasťou národného parku NAPANT. Masív Nízkych Tatier sa tiahne stredným Slovenskom v dĺžke 82 km smerom východ – západ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyšší vrchol je Ďumbier 2043 m n.m., druhý najvyšší vrchol je známy lyžiarsky a turistický kopec Chopok 2024 m n.m.

Demänovská Dolina

Demänovská dolina - Jasná je najznámejšia a najkrajšia dolina Nízkych Tatier. Má dĺžku 15 km a je hlavným centrom cestovného ruchu.Geograficky a geologicky pozostáva z dvoch rozdielnych častí: hornej a dolnej časti.

Horná časť sa javí ako temer pravidelný štvoruholník, vo vrcholoch ktorého sa týčia štyri prvotriedne výhľadové končiare: Siná(1560 m), Kráľova Hoľa(1751 m), Ďumbier (2043 m) a Poľana(1889 m). V strede južnej hrany doliny vyčnieva Chopok (2024 m). Pretekajú ňou potoky Demänovka a Zadná voda. Atraktívne sú taktiež Vrbické pleso a Lukove pliesko. Dolná časť vznikla na sútoku potokov Demänovka a Zadnej vody. Oba potoky sa ponárajú a vytvárajú svetoznámy podzemný systém Demänovských jaskýň. Mimoriadny rozmach návštevnosti doliny nastal po vybudovaní najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasnej.

Obec Demänovská Dolina vznikla 1.8.1964, keď bola zo všetkých objektov cestovného ruchu vytvorená samostatná obec a miestnymi časťami Tri studničky, Jaskyne, Repiská, Lúčky a Jasná. Turistické možnosti v osade sú neobyčajne bohaté. Dolinou prechádza a na okolité hrebene vystupuje množstvo značkovaných trás s turistickými chodníkmi. Okrem toho v doline je vybudované sieť prechádzkových chodníkov.
Jasná bol pôvodne názov častí horných partií Demänovskej doliny a postupne sa rozšíril na ďalšie časti doliny (okolie Vrbického plesa, Záhradky). Leží vo vlastnom chránenom území Napant-u a sú tu vybudované rozsiahle ubytovacie a stavovacie kapacity, lanovky a lyžiarske vleky.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.