Vyhľadávanie
0915 841 792
LiptovLiptovský MikulášHilson Apartments Jasná
Späť
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Charakteristika

Apartmánový komplex je lokalizovaný v Liptovskom Mikuláši, miestnej časti Demänová. Poloha apartmány predurčuje k stráveniu aktívnej dovolenky v lete - blízkosť aquaparkov, jaskýň a kultúrnych pamiatok ale aj v zime - blízkosť najlepšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku v Demänovskej doline, Jasnej.
K dispozícií sú 3 typy apartmánov M, L a XL alebo štúdia.

Ubytovanie

Apartmán so spálňou a kuchyňou M / stredne veľký 30m2 (určený pre 2 až 3 osoby)
Tento apartmán poskytuje komfortné ubytovanie pre 2 osoby a jeho hlavnou výhodou oproti štúdiu je oddelená spálňa a samostatná kuchyňa so sedačkou a televízorom.
Apartmán tvorí:
• priestranná spálňa s manželskou posteľou pre 2 osoby
• Kuchyňa s plnohodnotnou rozkladaciou posteľou pre 2 osoby a LCD televízorom.
• V kuchyni sa nachádza moderná a priestranná kuchynská linka vybavená chladničkou, drezom, varnou dvojplatňou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a kompletnou sadou riadu na plnohodnotné varenie, jedálenským stolom a stoličkami pre 2 osoby.
• kúpelňa so sprchovacím kútom a WC
Apartmán má vlastný balkón alebo terasu s vonkajším sedením a zo všetkých okien je krásny výhľad na okolité hory.

Apartmán so spálňou a obývačkou L / veľký 40 m2 (určený prioritne pre 4 osoby)
Tento apartmán doporučujeme ak ste 4 osoby! Môže slúžiť aj ako priestranné bývanie pre 2 alebo 3 osoby.
Apartmán tvorí:
• spálňa s manželskou posteľou pre 2 osoby a s LCD televízorom
• priestranná obývacia miestnosť s plnohodnotnou rozkladacou posteľou pre 2 osoby a s LCD televízorom. V obývacej miestnosti sa nachádza moderná a priestranná kuchynská linka vybavená chladničkou, drezom, varnou dvojplatňou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a kompletnou sadou riadu na plnohodnotné varenie a jedálenským stolom a stoličkami pre 4 osoby.
• kúpelňa so sprchovacím kútom a WC
Apartmán má vlastný balkón alebo terasu s vonkajším sedením a zo všetkých okien je krásny výhľad na okolité hory.

Rodinný byt s dvoma spálňami XL / extra veľký 60 m2 (určený pre 4 až 6 osôb)
Rodinný byt tvorí:
• spálňa č.1 s manželskou posteľou pre 2 osoby a s LCD televízorom
• spálňa č.2 s manželskou posteľou pre 2 osoby a s LCD televízorom
• extra priestranná obývacia miestnosť s LCD televízorom a plnohodnotnou rozkladacou posteľou pre 2 osoby. V obývacej miestnosti sa nachádza moderná a priestranná kuchynská linka vybavená chladničkou, drezom, varnou dvojplatňou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a kompletnou sadou riadu na plnohodnotné varenie a jedálenským stolom a stoličkami pre 4 osoby.
• kúpelňa so sprchovacím kútom a WC
• vedľa rodinného bytu sa nachádza detské ihrisko
Každý byt má vlastný balkón alebo terasu s vonkajším sedením a zo všetkých okien je krásny výhľad na okolité hory.

Služby

Pre hostí je k dispozícií: wellness s fínskou saunou, bylinkovou saunou, ochladzovacími sprachami, vírivkou pre 5 osôb a oddychovou miestnosťou, kaviareň, lyžiareň, Holiday Park: ohniská, volejbalové ihrisko s trávou, bedminton, lukostreľba, stolný tenis.

Hotel informuje

Doplatok na mieste: miestna daň 1 eur / osoba / noc

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hilson Apartments Jasná nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hilson Apartments Jasná môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Liptov

Okresy: Ružomberok, Liptovský Mikuláš.

Liptov leží na severe Slovenska a svojou severovýchodnou časťou sa dotýka slovensko-poľskej štátnej hranice. Má jednu z najmalebnejších prírodných scenérii v rámci Slovenska. Zo severu ho ohraničuje Veľká Fatra, hrebeň Chočských vrchov a hrebeň Západných Tatier. Južnú hranicu Liptova tvorí hrebeň Nízkych Tatier, jeho západnú hranicu tvorí hrebeň Veľkej Fatry. V Liptove pramenia rieky Čierny a Biely Váh, ktorých sútokom vzniká najdlhšia slovenská rieka Váh.

Vďaka jedinečnosti prírodných zaujímavostí a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí Liptov k najatraktívnejším oblastiam Slovenska. Väčšina jeho územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Najcennejšie prírodné hodnoty sú chránené v Tatranskom národnom parku, Národnom parku Nízke Tatry a Národnom parku Veľká Fatra. Hodnotu prírody Liptova potvrdzuje jej vysoký stupeň ochrany. Ochrana lesov a prírodných krás tak dáva Liptovu záruku "zeleného" regiónu s čistou prírodou. Pešia turistika a cykloturistika v lete, ako aj zjazdové a bežecké lyžovanie v zime patria k najčastejším magnetom pre návštevníkov Liptova. Ak k tomu prirátame podzemné bohatstvo vo viacerých verejnosti prístupných jaskyniach a početné pramene liečivých minerálnych a termálnych vôd ako aj vodnú nádrž Liptovská Mara, je prírodný obraz Liptova takmer dokonalý.

Za prírodným bohatstvom nezaostávajú ani kultúrno-historické pamiatky. Celý región je mimoriadne bohatý na stavebné pamiatky z rôznych historických období. Veľmi často sú medzi nimi zastúpené kúrie a kaštiele, s ktorými sa možno stretnúť vo viacerých obciach. Najstaršími architektonickými pamiatkami sú zrúcaniny stredovekých hradov (Likava, Liptovský hrad).

Vo viacerých obciach na Liptove sa možno dodnes stretnúť s pamiatkami ľudovej architektúry, z ktorých viaceré sa nachádzajú vo Vlkolínci (zaradenom do Zoznamu svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO) a v múzeu v prírode v Pribyline. Jedinečný drevený kostol vo Sv. Kríži je jednou z najväčších drevených stavieb v Európe. Ďalšie kultúrno-historické atrakcie Liptova sú napríklad Havránok, Ovčiarske Múzeum v Liptovskom Hrádku, Galéria P. M. Bohúňa v Liptovskom Mikuláši alebo samotné mestá Liptova.

Spojenie prírodných zaujímavostí, kultúrno-historického bohatstva, možností športového vyžitia a aktívneho trávenia voľného času spolu s možnosťami relaxu a zážitkov robia z regiónu Liptov najväčšie prírodné ihrisko zábavy na Slovensku.

Liptov - treba zažiť!

Liptovský Mikuláš

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.