Vyhľadávanie
0915 841 792
LiptovBešeňováPenzión Fontána
Späť
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Pri aquaparku
  • Golfový simulátor

Náš názor

Atraktívnosť prostredia v ktorom sa Penzión Fontána *** nachádza je vhodná nie len na relax pre každého člena rodiny ale aj k usporiadaniu rôznych firemných akcií.

Poloha

Penzión sa nachádza v krásnom prostredí Liptova v obci Bešeňová, 300 m od komplexu termálnych kúpalísk s celoročnou prevádzkou a 12 km od aquaparku Tatralandia.

Ubytovanie

Penzión ponúka ubytovanie v tichom a vidieckom prostredí Liptova v obci Bešeňová. K dispozícii je 30 nadštandardne vybavených izieb (nefajčiarskych), 2 apartmány + 3 apartmány v mezonete . Izby sú vybavené sociálnym zariadením so sprchovacím kútom (v apartmáne je vaňa), TV so satelitom, chladničkou.

Stravovanie

Penzión má k dispozícií reštauráciu, bar, zimná záhrada s krbom, letná terasa s grilom, kde si hostia môžu vychutnať príjemné posedenie pri konzumácii vybraných špecialít. V jedálnom lístku nájdete široký sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne.

Šport a relax

Penzión ponúka : biliard, stolný tenis, spoločenské hry, tenis, masáž, golfový simulátor GolfBlaster 3 (zapožičanie golfových palíc), novinkou je wellness centrum:

- whirpool vaňa - bazén pre 6 osôb s tryskami rôznej veľkosti rozdielneho prúdu
- fínska sauna - klasická horúca sauna s nižšou vlhkosťou pri teplote 95 – 105“C
- škótske striky - striedanie silnejších prúdov teplej a studenej vody
- tropický dážď - osvieženie teplým a studeným dažďom
- fínske vedro - masívna stimulácia imunitného systému
- masáže - celková masáž (masáž nôh, rúk, chrbtice)

Kongresové služby

V areáli penziónu sa nachádza salónik pre 20 osôb a kongresová sála s kapacitou 40 + 70 miest.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
90
možnosti pre deti
100
personál
100
poloha
100
Počet hodnotiacich 1

Celkové skore

Hodnotilo
1 klientov

Chcem Vám odovzdať pozdrav od našich mladých a v mene ich sa Vám chcem poďakovať za nádherný pobyt, ktorí strávili v Bešeňovej. Personál penziónu Fontána bol veľmi milý a ochotný, penzión- prostredie, strava a ubytovanie bolo na veľmi dobrej úrovni, a keďže masér nebol počas pobytu prítomný, poskytli im náhradu využiť ešte jeden wellness v penzióne. Chceli by sa tam niekedy vrátiť čo je dobrou vizitkou penziónu. Prajem Vám aj do budúcna len samých spokojných zákazníkov, pretože to robíte s profesionálnym prístupom.

9,8rodiny s deťmi
23.01.2015

Hodnotit Penzión Fontána môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Liptov

Okresy: Ružomberok, Liptovský Mikuláš.

Liptov leží na severe Slovenska a svojou severovýchodnou časťou sa dotýka slovensko-poľskej štátnej hranice. Má jednu z najmalebnejších prírodných scenérii v rámci Slovenska. Zo severu ho ohraničuje Veľká Fatra, hrebeň Chočských vrchov a hrebeň Západných Tatier. Južnú hranicu Liptova tvorí hrebeň Nízkych Tatier, jeho západnú hranicu tvorí hrebeň Veľkej Fatry. V Liptove pramenia rieky Čierny a Biely Váh, ktorých sútokom vzniká najdlhšia slovenská rieka Váh.

Vďaka jedinečnosti prírodných zaujímavostí a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí Liptov k najatraktívnejším oblastiam Slovenska. Väčšina jeho územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Najcennejšie prírodné hodnoty sú chránené v Tatranskom národnom parku, Národnom parku Nízke Tatry a Národnom parku Veľká Fatra. Hodnotu prírody Liptova potvrdzuje jej vysoký stupeň ochrany. Ochrana lesov a prírodných krás tak dáva Liptovu záruku "zeleného" regiónu s čistou prírodou. Pešia turistika a cykloturistika v lete, ako aj zjazdové a bežecké lyžovanie v zime patria k najčastejším magnetom pre návštevníkov Liptova. Ak k tomu prirátame podzemné bohatstvo vo viacerých verejnosti prístupných jaskyniach a početné pramene liečivých minerálnych a termálnych vôd ako aj vodnú nádrž Liptovská Mara, je prírodný obraz Liptova takmer dokonalý.

Za prírodným bohatstvom nezaostávajú ani kultúrno-historické pamiatky. Celý región je mimoriadne bohatý na stavebné pamiatky z rôznych historických období. Veľmi často sú medzi nimi zastúpené kúrie a kaštiele, s ktorými sa možno stretnúť vo viacerých obciach. Najstaršími architektonickými pamiatkami sú zrúcaniny stredovekých hradov (Likava, Liptovský hrad).

Vo viacerých obciach na Liptove sa možno dodnes stretnúť s pamiatkami ľudovej architektúry, z ktorých viaceré sa nachádzajú vo Vlkolínci (zaradenom do Zoznamu svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO) a v múzeu v prírode v Pribyline. Jedinečný drevený kostol vo Sv. Kríži je jednou z najväčších drevených stavieb v Európe. Ďalšie kultúrno-historické atrakcie Liptova sú napríklad Havránok, Ovčiarske Múzeum v Liptovskom Hrádku, Galéria P. M. Bohúňa v Liptovskom Mikuláši alebo samotné mestá Liptova.

Spojenie prírodných zaujímavostí, kultúrno-historického bohatstva, možností športového vyžitia a aktívneho trávenia voľného času spolu s možnosťami relaxu a zážitkov robia z regiónu Liptov najväčšie prírodné ihrisko zábavy na Slovensku.

Liptov - treba zažiť!

Bešeňová

Bešeňová je malá obec, ktorá sa nachádza v centre turisticky atraktívneho regiónu Liptov, 10 km od mesta Ružomberok a 20 km od mesta Liptovský Mikuláš. V dĺžke jedného kilometra sa tiahne pozdĺž najdlhšej slovenskej rieky Váh. Bešeňová je známa najmä vďaka geotermálnym prameňom, ktoré dosahujú teplotu takmer 70°C. Nachádza sa tu Gino Paradise Bešeňová s celoročnou prevádzkou.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.