Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 632 864
LiptovBešeňováHotel Bešeňová (Luka)
Späť

Hotel Bešeňová (Luka) ***

Bešeňová
od
Hotel Luka **** - Bešeňová - exteriér - leto
raňajky
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Priamo v aquaparku
  • Výhodné vstupy do aquaparku

Náš názor

...wellness, komfort, termálna voda a pohodlie v štýle art deco. Stačia plávky, dobrá partia a šantenie sa začína. Zoberte žabky a šup do hnedej železitej vody. Tie adrenalínovejšie žabky a žabiaci určite ocenia tobogány rovno pod oknami. Menej adrenalínové typy si vystačia s bicyklom alebo bez a nekonečným radom možností na kratšie a dlhšie prechádzky.

Charakteristika

Komfortné ubytovanie za rozumnú cenu priamo v areáli Thermal parku Bešeňová. Výhodné vstupy do aquaparku!

GPS súradnice

49.099551,19.447603

Ubytovanie

Ubytovanie je poskytované v:
- Štúdiách STANDARD pre 2 osoby (2 pevné lôžka)
- Štúdiách CLASSIC pre 2-3 osoby (2 pevné lôžka + možnosť prísteľky)
- Štúdiách COMFORT pre 2-4 osoby (2 pevné lôžka + možnosť 2 prísteliek)
- Apartmánoch LUX pre 2-5 osôb (2 pevné lôžka + možnosť 3 prísteliek)

Vybavenie štúdií: 2 pevné lôžka, 2 prístelky, plne vybavený kuchynský kút, LCD TV, trezor, telefón, pripojenie na internet, kúpelňa (sprchovací kút, WC, sušič vlasov), niekoré štúdiá majú balkón.

Stravovanie

Súčasťou hotela je i kaviareň Café de Luka, ktorá ponúka široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov.

Šport a relax

- vonkajšie bazény - veľký a malý plavecký bazén, 3 relaxačné bazény, detský bazén so šmýkačkami
- vnútorné bazény - sedací bazén s množstvom atrakcií, veľký plavecký bazén s nerezovým tobogánom, detský bazén s detskými atrakciami
- vítálny svet - saunový svet, inhalácie, rímsky kúpeľ, sauny, masáže, špeciálne kúpele
- relax centrum - masáže, svetelné terapie, solárium, fitness, aerobic, odpočiváreň a herňa.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel Bešeňová (Luka) nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel Bešeňová (Luka) môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Liptov

Okresy: Ružomberok, Liptovský Mikuláš.

Liptov leží na severe Slovenska a svojou severovýchodnou časťou sa dotýka slovensko-poľskej štátnej hranice. Má jednu z najmalebnejších prírodných scenérii v rámci Slovenska. Zo severu ho ohraničuje Veľká Fatra, hrebeň Chočských vrchov a hrebeň Západných Tatier. Južnú hranicu Liptova tvorí hrebeň Nízkych Tatier, jeho západnú hranicu tvorí hrebeň Veľkej Fatry. V Liptove pramenia rieky Čierny a Biely Váh, ktorých sútokom vzniká najdlhšia slovenská rieka Váh.

Vďaka jedinečnosti prírodných zaujímavostí a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí Liptov k najatraktívnejším oblastiam Slovenska. Väčšina jeho územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Najcennejšie prírodné hodnoty sú chránené v Tatranskom národnom parku, Národnom parku Nízke Tatry a Národnom parku Veľká Fatra. Hodnotu prírody Liptova potvrdzuje jej vysoký stupeň ochrany. Ochrana lesov a prírodných krás tak dáva Liptovu záruku "zeleného" regiónu s čistou prírodou. Pešia turistika a cykloturistika v lete, ako aj zjazdové a bežecké lyžovanie v zime patria k najčastejším magnetom pre návštevníkov Liptova. Ak k tomu prirátame podzemné bohatstvo vo viacerých verejnosti prístupných jaskyniach a početné pramene liečivých minerálnych a termálnych vôd ako aj vodnú nádrž Liptovská Mara, je prírodný obraz Liptova takmer dokonalý.

Za prírodným bohatstvom nezaostávajú ani kultúrno-historické pamiatky. Celý región je mimoriadne bohatý na stavebné pamiatky z rôznych historických období. Veľmi často sú medzi nimi zastúpené kúrie a kaštiele, s ktorými sa možno stretnúť vo viacerých obciach. Najstaršími architektonickými pamiatkami sú zrúcaniny stredovekých hradov (Likava, Liptovský hrad).

Vo viacerých obciach na Liptove sa možno dodnes stretnúť s pamiatkami ľudovej architektúry, z ktorých viaceré sa nachádzajú vo Vlkolínci (zaradenom do Zoznamu svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO) a v múzeu v prírode v Pribyline. Jedinečný drevený kostol vo Sv. Kríži je jednou z najväčších drevených stavieb v Európe. Ďalšie kultúrno-historické atrakcie Liptova sú napríklad Havránok, Ovčiarske Múzeum v Liptovskom Hrádku, Galéria P. M. Bohúňa v Liptovskom Mikuláši alebo samotné mestá Liptova.

Spojenie prírodných zaujímavostí, kultúrno-historického bohatstva, možností športového vyžitia a aktívneho trávenia voľného času spolu s možnosťami relaxu a zážitkov robia z regiónu Liptov najväčšie prírodné ihrisko zábavy na Slovensku.

Liptov - treba zažiť!

Bešeňová

Bešeňová je malá obec, ktorá sa nachádza v centre turisticky atraktívneho regiónu Liptov, 10 km od mesta Ružomberok a 20 km od mesta Liptovský Mikuláš. V dĺžke jedného kilometra sa tiahne pozdĺž najdlhšej slovenskej rieky Váh. Bešeňová je známa najmä vďaka geotermálnym prameňom, ktoré dosahujú teplotu takmer 70°C. Nachádza sa tu Gino Paradise Bešeňová s celoročnou prevádzkou.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie





Špeciálne ponuky



Strava




Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska





Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.




S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.