Vyhľadávanie
0915 841 792
Košice - regiónKošice - mestoHotel DoubleTree by Hilton
Späť
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Kongres a biznis hotel
  • V centre Košíc

Náš názor

Kongresový a bussines hotel so všetkými „5 P“. Dobrá dostupnosť do centier za prácou či poznaním. Po skončení pracovnej časti možnosť odpočinku a vyžitia pod jednou strechou.

Charakteristika

Charakteristika Hotel Doubletree by Hilton ****+: je prvým Hilton Family hotelom na Slovensku. Kompletne zrekonštruovaný hotel v modernom designe má výnimočnú polohu v centre Košíc, pričom kombinuje výhody pešej zóny s dobrou dostupnosťou prostriedkami hromadnej dopravy, leteckým spojením alebo vlastnou dopravou.

Poloha

Hotel je umiestnený v centre Košíc.

Ubytovanie

Ubytovanie Hotel Doubletree by Hilton ****+: : 170 pohodlných izieb vrátane 10 apartmánov, fajčiarske a nefajčiarske poschodia, apartmány pre telesne postihnuté osoby, business centrum, concierge služby rýchlovarná kanvica s ponukou kávy a čaju zdarma, žehlička a žehliaca doska, sušič na vlasy, denná tlač v každý pracovný deň.

Šport a relax

Šport a relax Hotel Doubletree by Hilton ****+: fitness, sauna a whirpool v hoteli, športové aktivity v blízkosti hotela (plávanie, tenis, spinning), 9-jamkové golfové ihrisko 10 km od hotela

Služby

Služby Hotel Doubletree by Hilton ****+: lobby bar s ponukou nápojov a ľahkých jedál, dve reštaurácie so stredomorskou a medzinárodnou kuchyňou, kasíno, obchodná pasáž. Viac než 1 200 m² flexibilných konferenčných a spoločenských priestorov, kapacita do 350 osôb v kino usporiadaní alebo pre gala večeru (okrúhle stoly), najmodernejšie technické vybavenie. Wifi pripojenei na internet.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel DoubleTree by Hilton nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel DoubleTree by Hilton môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Košice - región

Košice - mesto

Košice sú hlavným mestom nielen Košického kraja, ale aj celého východného Slovenska. Toto mesto na rieke Hornád, neďaleko hraníc s Maďarskom má 242 tisíc obyvateľov a teda je to druhé najväčšie mesto na Slovensku. Mesto je hospodárskym a kultúrnym centrom regiónu, sídlom Košického samosprávneho kraja, Ústavného súdu SR, troch vysokých škôl, mnohých múzeí, galérií a divadiel. Mesto má dobré železničné spojenie a medzinárodné letisko. Košice majú zachovalé historické centrum, ktoré je najväčšie spomedzi slovenských miest. Je tu mnoho pamiatkovo chránených budov v gotickom, renesančnom, barokovom a secesnom štýle. Nachádza sa tu aj najväčší kostol na Slovensku – Katedrála sv. Alžbety. V roku 2013 boli Košice Európskym hlavným mestom kultúry.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.