Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338

Hotel SNP ***

Jasná - Chopok
od 79 €
polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • V lese
  • Medzi zjazdovkami

Náš názor

Hory, ticho, pohoda. To všetko na tomto mieste. Vrbické pleso Vás na prechádzku zláka či už ste senior, junior alebo v najlepších rokoch. Bez ohľadu na dátum v rodnom liste okolie Vám veľa možnosti ponúkne iste.

Poloha

Hotel SNP *** sa nachádza v Nízkych Tatrách v jednej z najkrajších dolín - Demänovskej doline v bezprostrednej blízkosti vleku lyžiarskeho strediska Biela Púť.

Ubytovanie

Hotel je zrekonštruovaný a ubytovanie poskytuje v 132 izbách (246 pevných lôžok a 39 prísteliek), ktoré sú vybavené kúpeľňou a WC, telefónom, rádiom a SAT TV a väčšina izieb má i balkón.

K dispozícii sú aj generačné a rodinné izby a apartmány.

Stravovanie

Jedlo je podávané v hotelovej reštaurácii - raňajky formou bufetových stolov so širokou ponukou teplých a studených jedál a nápojov, obedy a večere sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie poskytuje i štýlová vináreň, denný bar a kaviareň so širokou ponukou nápojov.

Šport a relax

WELLNESS EUPHORIA sa skladá z niekoľkých zón - bazénový a saunový svet, masérska zóna aj s hydromasážnou vaňou, fitnes centrum. Novovybudovaný vodný svet ponúka služby na nadštandardnej úrovni. Súčasťou PANORAMA POOLS (bazénov) je relaxačný bazén s hydromasážnymi dýzami, vodnými chrličmi a perličkovou sedacou masážou. Atmosféru umocňujú podhladinové svietidlá. Odpočinúť si možno v odychovom bazéne Whirlpool s vodopádom, hydromasážnymi dýzami, dnovou vzduchovou perličkou a s perličkovou masážou. Nechýba ani ochladzovací bazénik po pobyte v saunách, Kneippov šliapací kúpeľ (procedúra na povzbudenie krvného obehu). Nezabudli sme ani na deti - v rodinnom wellness (FAMILY WELLNESS) sa možno vyšantiť v detskom bazéne s vodným ježkom či fontánkami, ako aj odpočinúť si v detskom oddychovom bazéne s vodným delom či šmykľavkami. Každý, kto uprednostňuje saunu, má vo WELLNESS EUPHORIA veľa možností: detskú saunu do 60°, parnú saunu AROMA pre 8 osôb, infrasaunu carbo pre 2 osoby, suchú saunu do 60° pre 8 osôb a suchú saunu do 90° pre 12 osôb.

V skratke:
Bazénový svet:
- relaxačný bazén (hydromasážne trysky, vodné chrliče, perličková sedacia masáž, podhladinové svietidlá)
- oddychový bazén Whirlpool (vodopád, hydromasážne trysky, dnová vzduchová perlička, perličková masáž, podhladinové svietidlá)
- detský bazén (vodný ježko, fontánky, podhladinové svietidlá)
- detský oddychový bazén (detské atrakcie, vodné delo, šmýkalky, podhladinové svietidlá)
- ochladzovací bazén (na ochladzovanie návštevníkov po pobyte v saunách)
- Kneippov šliapací kúpeľ (procedúra na povzbudenie krvného obehu)

Saunový svet:
- detská sauna 60°
- parná sauna AROMA – 8 osôb
- infrasauna carbo – 2 osoby
- suchá sauna 60° – 8 osôb
- suchá sauna 90° – 12 osôb

Masáže:
Hydromasážna vaňa
Oddychová zóna
Fitness

Hotel informuje

Hotel SNP *** - v hoteli nie je povolený pobyt so psom.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
čistota zariadenia
97
hodnota za peniaze
92
možnosti pre deti
85
personál
77
poloha
97
Počet hodnotiacich 2

Celkové skore

Hodnotilo
2 klientov

8,7rodiny s deťmi
19.01.2017

..chcel by som sa Vám poďakovať za vybavenie ubytovania v hoteli SNP v Jasnej, ktoré ste mi zabezepečili minulý týždeň. Boli sme veľmi spokojný a nakoniec sme si pobyt predlžili o 3 dni.

9,5seniori
23.01.2015

Hodnotit Hotel SNP môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.