Vyhľadávanie
0915 841 792

Hotel SNP ***

Jasná - Chopok
od 56 €
polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • V lese
  • Medzi zjazdovkami

Náš názor

Hory, ticho, pohoda. To všetko na tomto mieste. Vrbické pleso Vás na prechádzku zláka či už ste senior, junior alebo v najlepších rokoch. Bez ohľadu na dátum v rodnom liste okolie Vám veľa možnosti ponúkne iste.

Poloha

Hotel SNP *** sa nachádza v Nízkych Tatrách v jednej z najkrajších dolín - Demänovskej doline v bezprostrednej blízkosti vleku lyžiarskeho strediska Biela Púť.

Ubytovanie

Hotel je zrekonštruovaný a ubytovanie poskytuje v 132 izbách (246 pevných lôžok a 39 prísteliek), ktoré sú vybavené kúpeľňou a WC, telefónom, rádiom a SAT TV a väčšina izieb má i balkón.

K dispozícii sú aj generačné a rodinné izby a apartmány.

Stravovanie

Jedlo je podávané v hotelovej reštaurácii - raňajky formou bufetových stolov so širokou ponukou teplých a studených jedál a nápojov, obedy a večere sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie poskytuje i štýlová vináreň, denný bar a kaviareň so širokou ponukou nápojov.

Šport a relax

Sauna, masáže, biliard, stolný tenis a detská herňa.

Hotel informuje

Hotel SNP *** pripravujeme pre vás NOVÝ WELLNESS REZORT.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
čistota zariadenia
97
hodnota za peniaze
92
možnosti pre deti
85
personál
77
poloha
97
Počet hodnotiacich 2

Celkové skore

Hodnotilo
2 klientov

8,7rodiny s deťmi
19.01.2017

..chcel by som sa Vám poďakovať za vybavenie ubytovania v hoteli SNP v Jasnej, ktoré ste mi zabezepečili minulý týždeň. Boli sme veľmi spokojný a nakoniec sme si pobyt predlžili o 3 dni.

9,5seniori
23.01.2015

Hodnotit Hotel SNP môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.