Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 716 338

Hotel MÁJ ***

Liptovský Ján
od 69 €
Hotel Máj *** - Liptovský Ján - exteriér - leto
polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Bazén s minerálnou vodou
  • Od 3 nocí balíčky so vstupom na kúpalisko

Náš názor

Plávanie v minerálnej vode a k tomu panoráma Nízkych Tatier. Tak to je ponuka ako sa patrí. Neváhajte a prídte sa presvedčiť na vlastné oči. Čaká Vás príjemná atmosféra, procedúry a malebná obec Liptovský Ján s osobitým čarom starého kúpeľného mestečka.

Poloha

Tento kompletne rekonštruovaný hotel sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkych Tatier pri vstupe do Jánskej doliny. Leží na konci obce Liptovský Ján, ktorá je obľúbeným miestom pre kúpeľné a relaxačné pobyty.

Ubytovanie

Hotel ponúka moderne zariadených 112 izieb - jednolôžkové alebo dvojlôžkové s možnosťou prísteľky s maximálnou kapacitou 193 lôžok a 109 prísteľok. Prísteľka je vhodná aj pre dospelé osoby. Každá izba je vybavená TV SAT, rádiom, telefónom, trezorom, kúpeľnou ( vaňa, WC) a balkónom.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu a večera ( výber z 5 druhou menu, ktoré zahŕňa aj vegetariánke menu) sú podávané v hotelovej reštaurácii. Hotel má aj aperitív bar, bistro a bar s názvom "Delfín bar".

Šport a relax

Hotelovým hosťom je k dispozícii krytý hotelový bazén 25 x 12 m s termálnou vodou s teplotou 28 °C, mini sauna, fitnes, klasické masáže, vírivá vaňa, relaxačný kúpeľ, biliard, stolný tenis a pre najmenších detský kútik s rozprávkovými motívami na stenách. V hoteli je aj možnosť úschovne a požičania zimných šporotových potrieb ( lyže, bežky, snowboardy) a požičania horských bicyklov, kolobežiek a kolieskových korčúl.
V letných mesiacoch je otorené termálne kúpalisko THERMAL RAJ s prírodným minerálnym prameňom Rudolf s teplotou vody 27 °C, minigolf aj priestory na plážový volejbal.

Kongresové služby

Hotel má k dispozícii kongresové priestory pre 250 osôb, 4 salóniky s kapacitou od 10 do 40 miest.

Hotel informuje

Pre hostí hotela ubytovaných na 3 noci a viac je vstup na letné kúpalisko Termal Raj GRÁTIS!

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
čistota zariadenia
93
hodnota za peniaze
85
možnosti zábavy
100
personál
93
poloha
96
Počet hodnotiacich 3
1

Celkové skore

Hodnotilo
3 klientov

Ďakujeme za krásnu dovolenku strávenu v hoteli Máj. Krásu prírody a okolia hotela opisovať určite netreba. Poskytujete kvalitné služby, personál je milý a šikovný. Masér p. Benko je napr. veľmi šikovný vo svojom odbore, úctivý a záleží mu na spokojnosti klientov. Ďakujeme za krásne dni strávené od 21. do 25. júna, radi sa k vám vrátime aj nabudúce. Pozdravujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

10
27.06.2016

Dzisiaj już jestem w prace i chce podziękować pani za organizacje wypoczynku w hotelu Maj. Wszystko było Ok.

Jedna uwaga – brak malej lodówki w pokoju.

9seniori
23.01.2015

Dobrý deň, chcem Vám poďakovať za pobyt v hoteli Máj - všetko bolo výborné. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a ďakujem.

8,63seniori
22.01.2015

Hodnotit Hotel MÁJ môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStravaKrajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.