Vyhľadávanie
0905 800 343, 0905 632 864

Hotel Srdiečko ***

Chopok Juh
od
polpenzia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Náš názor

Vynikajúca poloha pre lyžiarske skupiny, rodiny i individuálov. Bývať na lanovke to nemôže každý. Buďte práve Vy tým privilegovaným.

Poloha

Lokalita Hotel Srdiečko ***
Hotel sa nachádza na južnej strane Chopku v lyžiarskom stredisku Chopok Juh, v bezprostrednej blízkosti 4-sedačkovej lanovky Srdiečko-Kosodrevina v nadmorskej výške 1213.

Ubytovanie

Ubytovanie Hotel Srdiečko ***
Hotel poskytuje ubytovanie v 45 kompletne zrekonštruovaných izbách s celkovou kapacitou 89 pevných lôžok a 39 prísteliek. Každá izba je vybavená sprchou, WC, telefónom, farebným SAT TV. V aparmtánoch sa nachádza víriva vaňa.

Stravovanie

Stravovanie Hotel Srdiečko ***
Bohatý výber jedál a nápojov ponúka hotelová reštaurácia s letnou terasou. Samoobslužná Ski reštaurácia tvorí samostatnú časť hotela s priamym prístupom zvonku, v zime s možnosťou vstupu v lyžiarkach. Príjmené posedenie poskytuje i aperitív bar a nočný bar.

Šport a relax

Novučičké útulné wellness centrum v sebe ukrýva 3 sauny - parnú, fínsku a infra. V krásnom horskom prostredí každého určite nadchne vonkajšia vírivka pre 4 osoby na terase. Samozrejmosťou sú kvalitné masérske služby či zábaly, pri ktorých si užijete horský relax dosýta.

Hotel informuje

Platba na mieste: miestna daň 1 eur / osoba / noc

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel Srdiečko nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel Srdiečko môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Horehronie

Chopok Juh

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.