Vyhľadávanie
0915 841 792

Hotel Thermia Palace *****

Piešťany
od
Hotel Thermia Palace ***** -Piešťany - exteriér - leto
raňajky
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Luxus a tradícia
  • Wellness pobyty

Náš názor

Luxus nadovšetko - kvalitné ubytovanie, prvotriedne stravovanie, známe kúpele, expertné procedúry, prekrasné prostredie, široké možnosti relaxu - toto všetko je kvalita ktorú Hotel Thermia Palace ***** ponúka aj Vám.

Charakteristika

Hotel Thermia Palace ***** je najluxusnejší hotel v najznámejších slovenských kúpeľoch - Kúpele Piešťany.

Poloha

Hotel sa nachádza na piešťanskom Kúpeľnom ostrove medzi prekrásnou prírodou, záhradami a jazierkami, priamo v areáli kúpeľov Piešťany.

Kúpele

Kúpele Piešťany:
Voda v Piešťanoch má vysoký obsah minerálnych látok, pričom vyviera z hĺbky až 2000 metrov. K dispozícii sú tri bazény v Kúpeľnom dome Irma, a to vonkajší bazén (32 - 34 °C), bahenný bazén (39 - 40 °C) a termálny minerálny kúpeľ (38- 39 °C), taktiež tu nájdeme whirlpool a saunu. Medzi procedúry patria: balneoterapia, vodoliečba, fyzioterapia, elektroliečba, zábaly, inhalácia, fototerapia a akupunktúra. Na relaxáciu sú určené wellness masáže, terapia horúcimi kameňmi, aromatické kúpele, a ďalšie služby z ponuky Wellness služieb.

Indikácie

Najčastejšie sa tu liečia reumatické zápalové ochorenia, reumatoidná artritída, Bechterevova choroba, reumatizmus mäkkých tkanív, stavy po infekčných artritídach, artrózy, koxartrózy, spondylýzy a spondylartrózy, degeneratívne nezápalové reumatické ochorenia, organické nervové ochorenia a ortopedické poruchy.

Ubytovanie

Celková kapacita hotela je 111 klimatizovaných izieb vrátane štandard a superior izieb a 15 apartmánov. Každá izba má kúpeľňu, TV s plochou obrazovkou, Pay-TV, pripojenie na internet, 2 telefóny, trezor, minibar, kávový a čajový servis, sušič vlasov a kúpací plášť. Všetky izby sú nefajčiarske a majú aj bez bezbariérový prístup.

Stravovanie

Hotel má k dispozícii sú služby Grand reštaurácie, ktorá ponúka domáce špeciality, vegetariánske jedlá alebo aj diétne stravovanie. Ďalej Café Alexander s letnou terasou a americký bar Joker Bar.

Šport a relax

Športové možnosti: nordic walking, golf, tenisové kurty, jogging okruhy, rybárčenie, bicyklovanie, squash a bowling

Služby

Ďalšie služby: hotelový trezor, zmenáreň, room service, pranie bielizne, denná tlač, zabezpečenie transferov, biznis centrum

Kongresové služby

Kongresové možnosti: k dispozícii je Salón Ferdinand pre menšie stretnutia s kapacitou 30 osôb. Ďalej je možné využiť priestory Grand reštaurácie s kapacitou 120 osôb, ako aj salón v bare Joker s kapacitou 18 osôb. V blízkosti sa nachádza kongresové centrum s kapacitou do 400 ľudí.

Zariadenia v okolí

Hotel Park ***+

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
100
personál
100
poloha
100
Počet hodnotiacich 1

Celkové skore

Hodnotilo
1 klientov

10seniori
19.01.2017

Hodnotit Hotel Thermia Palace môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Dolné Považie

Okresy: Trnava, Piešťany, Hlohovec, Galanta, Šaľa, čiastočne Nové Mesto nad Váhom.

Dolné Považie pomenovali podľa rieky Váh, ktorá preteká naprieč týmto územím od severu na juh. Dolné Považie patrí k najdávnejšie osídleným územiam Slovenska. O kontinuálnom osídlení tohto územia svedčí množstvo archeologických nálezov a vykopávok.

Aj z turistického hľadiska je dolné Považie veľmi pestrou a vyhľadávanou oblasťou. Osobitosť historického centra Trnavy s množstvom sakrálnych pamiatok a Piešťany so svetoznámymi kúpeľmi zvyšujú hodnotu prírodných atraktivít lokalizovaných predovšetkým v malebnom prostredí Malých Karpát (jaskyňa Driny, Dolina Hlboče, Smolenický kras, archeologické nálezisko Molpír, Smolenický zámok). Už v stredoveku územím viedla významná obchodná Česká cesta, ktorá spájala Čechy a Moravu s Uhorskom. V 13. storočí pri nej vzniklo pomerne veľa hradov (Ostrý Kameň, Korlátka, Dobrá Voda), ktoré sú častým cieľom výletov a peších turistických trás.

Piešťany

Kúpele Piešťany:
Voda v Piešťanoch má vysoký obsah minerálnych látok, pričom vyviera z hĺbky až 2000 metrov. K dispozícii sú tri bazény v Kúpeľnom dome Irma, a to vonkajší bazén (32 - 34 °C), bahenný bazén (39 - 40 °C) a termálny minerálny kúpeľ (38- 39 °C), taktiež tu nájdeme whirlpool a saunu. Medzi procedúry patria: balneoterapia, vodoliečba, fyzioterapia, elektroliečba, zábaly, inhalácia, fototerapia a akupunktúra. Na relaxáciu sú určené wellness masáže, terapia horúcimi kameňmi, aromatické kúpele, a ďalšie služby z ponuky Wellness služieb.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.