Vyhľadávanie
0915 841 792
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Pri letisku
  • Pri Avione

Náš názor

Prvýkrát v Bratislave? Na konferencii? Na kongrese? Na výstave? Nepoznáte mesto? Netúlajte sa, nehľadajte ubytovanie, ideálny hotel pre business klientov je rovno na letisku. Vitajte v Hoteli Chopin ***.

Charakteristika

Novopostavený hotel s vysoko kvalitným ubytovaním v blízkosti letiska vhodný aj pre biznis klientelu.

Poloha

Najbližsí hotel k bratislavskému letisku M. R. Štefánika, ku diaľnici D1 ako aj ku Galvaniho business parku a AVION Shopping parku, 15 minút autom od centra Bratislavy.

Ubytovanie

Celková kapacita hotela je 173 izieb a 320 osôb. Všetky izby disponujú individuálne regulovateľnou klimatizáciou, SAT-TV s plochou obrazovkou, telefónom s priamou voľbou, priestornou pracovnou plochou s pripojením na internet zdarma, fénom na vlasy, kávovým a čajovým servisom a ďaľšími výhodami.

Stravovanie

Priamo v hoteli je reštaurácia ponúkajúca bufetové raňajky, obedy a večere z á la carte menu. V hoteli je taktiež lobby bar ponúkajúci rôzne nápoje, snacky a ľahké jedlá a to 24 hodín denne.

Kongresové služby

Hotel ponúka 6 moderných konferenčných miestností s nastaviteľným klimatizačným zariadením, dostatkom denného svetla a množstvom audiovizuálnej techniky.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Hotel Chopin nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Hotel Chopin môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Bratislava - región

Bratislavský región leží na juhozápade Slovenska, pričom svojou južnou časťou pozdĺž toku Dunaja sleduje slovensko-maďarskú štátnu hranicu a západnou časťou pozdĺž toku Moravy sleduje slovensko-rakúsku štátnu hranicu. Prevažnú časť územia tvoria Malé Karpaty a Podunajská nížina. Jadrom regiónu je Bratislava. Súčasná Bratislava ponúka bohaté možnosti kultúrneho vyžitia, zábavy, ale aj športových či rekreačných aktivít priamo v meste alebo v blízkom okolí.. Symbolom kraja ležiaceho okolo Bratislavy je víno a voda. Keď sa k nim pripojí slnko, je charakteristika tejto oblasti úplná. Na východnej strane Malých Karpát sa tiahne pás miest a dedín, ktoré spája prívlastok „vinohradnícke“. Malokarpatská vínna cesta turistom ponúka príjemné posedenie v typických malokarpatských vinárňach a viechach rozsiatych v jednotlivých mestách a vidieckych obciach. Oblasti ležiacej ďalej na východ na Podunajskej nížine dominuje slnko a voda. Nie náhodou sú jej najväčším lákadlom Slnečné jazerá rozprestierajúce sa na okraji mesta Senec centrom. Senec so Slnečnými jazerami je obľúbeným strediskom cestovného ruchu a cieľom domácich a zahraničných vyznávačov letnej dovolenky pri vode.

Bratislava - mesto

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.