Search
0915 841 792

Jasna Apartments

Jasna - Chopok
from 100 €
Apartmány Jasná - Jasná - Nízke Tatry- exterior - summer
without board
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Family apartments
  • Directly on the piste

Our tip

Apartments Jasna are the first and the only kind of this type of the accommodation in Jasna which is suitable for all type of the guests but mostly for the families. With its unique location - next to a ski lift, good quality of the accommodation and high standard of provided services will satisfy the needs even of the most demanding clients.

Characteristic

Komplex apartmánov (jedno a dvojspálňových) má celkovú kapacitu 90 lôžok.
Kapacita jednospálňových apartmánov je 2+1 a 2+2 (kategória "De Lux"), dvojspálňových 5+2 lôžok s prístelkami. Dvojspálňové apartmány majú dve samostatné izby – spálne, veľkú spoločenskú miestnosť s kompletne vybavenou kuchynkou, rozvodom TV, WC a kúpeľnou so sprchou. Pred každým apartmánom je jedno vlastné parkovacie miesto.

Location

Apartments Jasna: the complex of the apartments is situated directly in the centre of Jasna, next to a ski lift Bieal Put.

GPS co-ordinates

N 48° 57´ 52´´, E 19° 34´ 55´´

Accommodation

Apartments Jasna: complex of 14 apartments (2+1, 2+2 De Lux and 5+2 beds) have the capacity of 90 beds. Two bedrooms apartments have 2 separete bedrooms, spacious living room with completely equiped kitchen, TV, WC and bathroom with shower. Each apartment has its own parking place.

Services

Apartments Jasna: there is a stylish restaurant, rental of a ski equipment and snowboard school in the complexe of the Apartments Jasna. WI-FI internet in apartments GRATIS.

Hotel informs

Tourist tax (1 € / person / night) in the apartment No. 4 and No. 14 is paid on the day of arrival on site.
The keys of the apartments No. 9, 10 and 19, the client takes on the road in the Guesthouse LIMBA, tel.: +421905655700

Book

Hotel

Guest house

Apartments

Cottages

Private accommodation

Book
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
100
možnosti pre deti
100
možnosti zábavy
100
personál
90
poloha
100
Všichni hodnotitelé 1

Total score

Rated by
1 customers

... Apartmány Jasná - každému doporučíme, protože jsou opravdu na úrovni, čisté a kousek od sjezdovky. Nádherné prostředí, určitě navštívíme znovu!!!! Děkujeme cestovce za bezproblémové a teplounké ubytování.

9.83rodiny s deťmi
23.01.2015

Hodnotit Jasna Apartments môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Book

Slovakia

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Jasna - Chopok

Či ste s priateľmi, s rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Stredisko sa nachádza v pohorí Nízke Tatry, ktoré je súčasťou národného parku NAPANT. Masív Nízkych Tatier sa tiahne stredným Slovenskom v dĺžke 82 km smerom východ – západ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyšší vrchol je Ďumbier 2043 m n.m., druhý najvyšší vrchol je známy lyžiarsky a turistický kopec Chopok 2024 m n.m.

Demanovska Valley

Book

Price calculation - non-binding reservation

This form can be used as a request for price calculation and also for more information. It is easy, just fill in the required fields of the form and write your questions or comments. Press the Send button to send us the form.

Thank you.

WARNING - reservation is valid only after receiving confirmation from CK Liptour.

*First name:
* Last name:
Number of adults:
Telephone:
*E-mail:
Number of children:
*Arrival:
*Departure:
Destination/Product:

Notes (in the case of children enter the dates of birth)

Hotel / Destination
Arrival
S
Departure
S
Equipment

Special offersDiet
Country
Departure:
S
Return:
S
Length of stay
Accommodation

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Write here your e-mail for getting Last Minute newsletters
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.