Wyszukiwanie
0915 841 792
LiptovJasna - ChopokApartamenty Jasná
Wspak

Apartamenty Jasná

Jasna - Chopok
od 100 €
bez wyżywienia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Apartamenty rodzinne
  • Bezpośrednio na stoku

Polecamy

Apartamenty Jasná ze wzglądu na swoje wyjątkowe usytuowanie – tylko kilka metrów od wyciągu i trasy zjazdowej Biela Púť, wyposażeniem kompleksu i jakością usług spełniają żądania najbardziej wymagających klientów i są odpowiednie dla wszyskich typów turystów, jednak przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Apartamenty Jasná są nową, a w Jasnej pierwszą, placówką typu apartmamentowego.

Charakterystyka

Komplex apartmánov (jedno a dvojspálňových) má celkovú kapacitu 90 lôžok.
Kapacita jednospálňových apartmánov je 2+1 a 2+2 (kategória "De Lux"), dvojspálňových 5+2 lôžok s prístelkami. Dvojspálňové apartmány majú dve samostatné izby – spálne, veľkú spoločenskú miestnosť s kompletne vybavenou kuchynkou, rozvodom TV, WC a kúpeľnou so sprchou. Pred každým apartmánom je jedno vlastné parkovacie miesto.

Lokalizacja

Apartamenty Jasna: kompleks 14 apartamentów usytuowany jest przy stacji początkowej wyciągu Biela Púť, bezpośrednio w centralnej części Jasne.

GPS co-ordinates

GPS co-ordinates: N 48° 57´ 52´´, E 19° 34´ 55´´

Zakwaterowanie

Apartamenty Jasna: kompleks apartamentów (jedno i dwusypialniowych) dysponuje 90 miejscami noclegowymi. Możliwości kwaterunkowe jednosypialniowych apartamentów są 2+1 i 2+2 De Lux, dwusypialniowych 5+2 miejsca z dostawkami. Dwusypialniowe apartmenty składają sią z dwóch samodzielnych pokoi – sypialni, wielkiego salonu, kompletnie wyposażonej kuchni, TV, WC i łazienki z prysznicem. Przed każdym apartmentem znajduje się własne miejsce parkingowe.

Usługi

Apartamenty Jasna: restauracja stylowa, szkoła snowboardowa i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego znajduje się w kompleksie Aparamentów Jasná. WI-FI internet v apartmentach GRATIS.

Hotel informuje

Podatek turystyczny (1 € / osoba / noc) w Apartmentach nr 4 i nr 14 wypłaca się w dniu przyjazdu na miejscu.
Klucze do apartamentów nr 9, 10 i 19, klient bierze na drodze w Pensjonacie Limba, tel. Numer: +421905655700

Zarezerwuj

Hotel

Pensjonat

Apartamenty

Domki letniskowe

Kwatery prywatne

Zarezerwuj
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
100
možnosti pre deti
100
možnosti zábavy
100
personál
90
poloha
100
Wszyscy oceniający 1

Całkowity wynik

Oceniane przez
1 klientów

... Apartmány Jasná - každému doporučíme, protože jsou opravdu na úrovni, čisté a kousek od sjezdovky. Nádherné prostředí, určitě navštívíme znovu!!!! Děkujeme cestovce za bezproblémové a teplounké ubytování.

9,83rodiny s deťmi
23.01.2015

Hodnotit Apartamenty Jasná môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Zarezerwuj

Słowacja

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Jasna - Chopok

Nieważne, czy jesteś z przyjaciółmi, z rodziną ekspert narciarz lub początkujący, Jasna Niskie Tatry oferuje działania i wspaniały klimat, który pokochasz. Centrum znajduje się w Niskich Tatrach, który jest częścią Parku Narodowego NAPANT. Niskie Tatry masyw rozciąga pożywkę Słowackiej w długości 82 km wzdłuż Wschód - Zachód między malowniczymi dolinami tych rzek. Najwyższym szczytem jest Ďumbier 2043 m npm, drugim najwyższym szczytem jest znana na nartach i wędrówki Chopka 2024 m nad poziomem morza.

Demianowska dolina

Zarezerwuj

Kalkulacja ceny - Niezobowiązująca rezerwacja

Ta forma może być stosowany jako wniosek o kalkulacji ceny lub wniosek szczegółowych informacji. To proste, wystarczy wypełnić wymagane pola formularza i napisz swoje uwagi lub pytania. Kliknij Wyślij, aby wysłać formularz.

Dziękujemy.

UWAGA - Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia CK Liptour.

*Imie
* Nazwisko
Liczba osób dorosłych:
Telefon:
*E-mail:
Liczba dzieci:
*Przyjazd:
*Wyjazd:
Miejscowość/Produkt:

Uwagi (w przypadku dzieci wprowadzić daty urodzenia)

Hotel / Miejscowość
Przyjazd
S
Wyjazd
S
Sprzęt

Oferty specjalneDieta
Kraju
Wyjazd:
S
Powrót:
S
Długość pobytu
Noclegi

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.