Поиск
0905 632 864
ЛиптовЯсна - ХопокАПАРТАМЕНТЫ ЯCНА
Назад

АПАРТАМЕНТЫ ЯCНА

Ясна - Хопок
от 100 €
Апартаменты Ясна - Ясна - Низке Татры - экстерьер - лето
без питания
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • семейные апартаменты
  • Непосредственно на лыжной трассе

Наш взгляд

Byť konečne celá rodina spolu, spoločne sa naraňajkovať a ukuť plány kam na výlet je snom každého zaneprázdneného rodiča. Doprajte Vašej rodine vychutnať si túto užasnú atmosféru priamo v horskom prostredí na upätí Chopku. Stačí len vykročiť a ste na horskom chodníku a zároveň nie ďaleko od civilizácie aby boli miesta, ktoré chcete navštíviť, dostupné autom.

Характеристика

Отзывы: своим местонахождением – всего в нескольких метрах от подъемника Биела Путь, своим оснащением и качеством услуг Апартаменты Ясна отвечают всем требованиям и критериям самых требовательных клиентов и предназначены для всех типов гостей, в основном для семей с детьми. Апартаменты Ясна – это новый и первый комплекс такого типа.

Расположение

Местонахождение: комплекс из 14 апартаментов расположен у станции подъемной дороги Биела Путь, прямо в горнолыжном центре Ясна.

координаты GPS

S 48° 57´ 52´´, V 19° 34´ 55´´

Размещение

Размещение: комплекс апартаментов (одно- и двухспальных) с общим количеством мест – 90. Количество апартаментов с одной спальней 2+1 и 2+2 De Lux, с двумя спальнями 4+2 с дополнительными местами. Двухспальные апартаменты имеют две отдельные спальни, большую гостинную комнату, комплектную кухню, телевизор, туалет и ванную комнату с душем. Перед каждым апартаментом находится стоянка для автомашин.

Услуги

Услуги: стильный ресторан, школа сноуборда и прокат лыжного снаряжения находятся в комплексе Апартаментов Ясна. WI-FI интернет в апартаментах бесплатно.

Отель информирует

Курортный сбор (1 € / человек / день) в апартаментах № 4 и № 14 выплачивается в день заезда на месте.
Ключи от квартир № 9, 10 и 19, клиент берет по дороге в Пенсионный Лимба, тел. номер: +421905655700

Заказать

Отель

Гостевой дом

Апартаменты

Коттеджи

Частные размещения

Заказать
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
100
možnosti pre deti
100
možnosti zábavy
100
personál
90
poloha
100
Všichni hodnotitelé 1

Общий балл

Оценка от
1 клиентов

... Apartmány Jasná - každému doporučíme, protože jsou opravdu na úrovni, čisté a kousek od sjezdovky. Nádherné prostředí, určitě navštívíme znovu!!!! Děkujeme cestovce za bezproblémové a teplounké ubytování.

9,83rodiny s deťmi
23.01.2015

Hodnotit АПАРТАМЕНТЫ ЯCНА môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Заказать

Словакия

Липтов

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Ясна - Хопок

Či ste s priateľmi, s rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Stredisko sa nachádza v pohorí Nízke Tatry, ktoré je súčasťou národného parku NAPANT. Masív Nízkych Tatier sa tiahne stredným Slovenskom v dĺžke 82 km smerom východ – západ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyšší vrchol je Ďumbier 2043 m n.m., druhý najvyšší vrchol je známy lyžiarsky a turistický kopec Chopok 2024 m n.m.

Деменовска Долина

Заказать

Расчет цены - Форма бронирования

Эта форма может быть использована в качестве запроса расчету цены и на более или подробной информации. Это легко, просто заполните необходимые поля формы и написать свои вопросы или комментарии. Нажмите Отправить, чтобы отправить форму.

Спасибо.

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ - Бронирование действительно только после получения подтверждения CK Liptour.

*имя
* фамилия
Количество взрослых:
телефон:
*E-mail:
Количество детей
*День приезда:
*День отъезда:
Местонахождение/Продукт:

Примечания (в случае детей, введите даты рождения)

Отель / назначения
День приезда
S
День отъезда
S
Oборудование

СпецпредложенияДиета
Страна
Отъезд:
S
Возвращение:
S
Продолжительность пребывания
Проживание

Транспорт

Odlet z letiska

Маилинглист

Пожалуйста, вставьте адрес электронной почты и мы вышлем Вам актуальные предложения в последнюю минуту.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.