Search
0905 632 864
LiptovBesenovaGuesthouse Fontána
Back
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Near to the aquapark
  • Golf simulator

Our tip

Pension Fontana *** and the nearby environs offer a very wide selection of tourist and sport attractions.

Location

Pension is located only 200 m from the all-year round thermal bathing pools in the village of Besenová in the beautiful countryside of the Liptov Valley.

Accommodation

Pension offers an accommodation in a quiet countryside setting in the beautiful Liptov region in village Besenova. Choose from 20 above standard furnished rooms, of which 5 are non-smoking, 2 apartments. The rooms are furnished with complete bathroom fittings and shower,colour TV with satellite and mini-fridge.

Dining

Penzión má k dispozícií reštauráciu, bar, zimná záhrada s krbom, letná terasa s grilom, kde si hostia môžu vychutnať príjemné posedenie pri konzumácii vybraných špecialít. V jedálnom lístku nájdete široký sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne.

Sport and relaxation

Pension Fontana offers a billiard, table tennis, board games, tennis, massage, golf simulator GolfBlaster 3 (golf club), innovation is the wellness center:

- Whirlpool tub - pool for 6 persons with varying size jets stream
- Finnish sauna - classic hot sauna with low humidity at 95 to 105 "C
- Scottish Strike - stronger currents alternating hot and cold water
- Tropical rain - refreshing hot and cold rain
- Finnish tub - massive stimulation of the immune system
- Massage - massage (massage feet, hands, spine)

Services

Pension has a restaurant, bar, summer terase and winter garden which affords our guests a pleasant atmosphere with an sample menu offering a wide choice of delicious specialities from Slovak and international cuisine.

Congress services

Pension has a meeting room for 20 people as well and newly build kongress hall with the capacity of 40 + 70 people

Book

Hotel

Guest house

Apartments

Cottages

Private accommodation

Book
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
90
možnosti pre deti
100
personál
100
poloha
100
Všichni hodnotitelé 1

Total score

Rated by
1 customers

Chcem Vám odovzdať pozdrav od našich mladých a v mene ich sa Vám chcem poďakovať za nádherný pobyt, ktorí strávili v Bešeňovej. Personál penziónu Fontána bol veľmi milý a ochotný, penzión- prostredie, strava a ubytovanie bolo na veľmi dobrej úrovni, a keďže masér nebol počas pobytu prítomný, poskytli im náhradu využiť ešte jeden wellness v penzióne. Chceli by sa tam niekedy vrátiť čo je dobrou vizitkou penziónu. Prajem Vám aj do budúcna len samých spokojných zákazníkov, pretože to robíte s profesionálnym prístupom.

9.8rodiny s deťmi
23.01.2015

Hodnotit Guesthouse Fontána môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Book

Slovakia

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Besenova

Bešeňová je jednou z významných lokalít výskytu vzácnych minerálních prameňov. V chotári obce Bešeňová sa nachádza približne štrnásť prameňov s bohatou mineralizáciou. Drobné odlišnosti medzi jednotlivými prameňmi sú v celkovej mineralizácii, prípadne teplote. Minerálna voda obsahuje vápnik, horčík, sodík, draslík, železo, mangán, draslík, mimoriadne množstvo síranov, bikarbonáty, voľný kysličník uhličitý a ďalšie minerály. Okolie každého minerálneho prameňa je charakteristické svojím červenohnedým sfarbením. V roku 1987 bol vykonaný vrt o hĺbke 1987m, ktorý tvorí základ súčasného termálneho kúpaliska v Bešeňovej. Minerálna voda v bazénoch je hnedočervená.

Book

Price calculation - non-binding reservation

This form can be used as a request for price calculation and also for more information. It is easy, just fill in the required fields of the form and write your questions or comments. Press the Send button to send us the form.

Thank you.

WARNING - reservation is valid only after receiving confirmation from CK Liptour.

*First name:
* Last name:
Number of adults:
Telephone:
*E-mail:
Number of children:
*Arrival:
*Departure:
Destination/Product:

Notes (in the case of children enter the dates of birth)

Hotel / Destination
Arrival
S
Departure
S
Equipment

Special offersDiet
Country
Departure:
S
Return:
S
Length of stay
Accommodation

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Write here your e-mail for getting Last Minute newsletters
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.