Поиск
0915 841 792
ЛиптовБешенoваПансион Фонтана
Назад
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Недалеко от аквапарком
  • симулятор гольфа

Наш взгляд

Атрактивное местонахождение пансиона Фонтана предлагает не только отдых и релакс для каждого члена семьи, но и проведение разных фирменных мероприятий.

Характеристика

Местонахождение Пансиона Фонтана: пансион расположен в прекрасном месте региона Липтов в селе Бешенева, в 300 м от комплекса термальных бассейнов, которые открыты для посетителей круглый год и в 12 км от аквапарка Татраландия.
Размещение в Пансионе Фонтана: предлагается размещение в тихом загородном месте региона Липтов в селе Бешенева. Пансион имеет 30 номеров высокого стандарта (в номерах запрещено курить), 2 апартамента и 3 апартамента-мезонет. В номерах имеются туалет и душ, (в апартаментах – ванна), телевизор с сателитным приемом, холодильник.

Расположение

Penzión sa nachádza v krásnom prostredí Liptova v obci Bešeňová, 300 m od komplexu termálnych kúpalísk s celoročnou prevádzkou a 12 km od aquaparku Tatralandia.

Размещение

Penzión ponúka ubytovanie v tichom a vidieckom prostredí Liptova v obci Bešeňová. K dispozícii je 30 nadštandardne vybavených izieb (nefajčiarskych), 2 apartmány + 3 apartmány v mezonete . Izby sú vybavené sociálnym zariadením so sprchovacím kútom (v apartmáne je vaňa), TV so satelitom, chladničkou.

Кейтеринг

Penzión má k dispozícií reštauráciu, bar, zimná záhrada s krbom, letná terasa s grilom, kde si hostia môžu vychutnať príjemné posedenie pri konzumácii vybraných špecialít. V jedálnom lístku nájdete široký sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne.

Спорт и отдых

Penzión ponúka : biliard, stolný tenis, spoločenské hry, tenis, masáž, golfový simulátor GolfBlaster 3 (zapožičanie golfových palíc), novinkou je wellness centrum:

- whirpool vaňa - bazén pre 6 osôb s tryskami rôznej veľkosti rozdielneho prúdu
- fínska sauna - klasická horúca sauna s nižšou vlhkosťou pri teplote 95 – 105“C
- škótske striky - striedanie silnejších prúdov teplej a studenej vody
- tropický dážď - osvieženie teplým a studeným dažďom
- fínske vedro - masívna stimulácia imunitného systému
- masáže - celková masáž (masáž nôh, rúk, chrbtice)

Услуги

Питание в Пансионе Фонтана: в пансионе находятся ресторан, бар, зимний сад с камином, летняя терраса и гриль, в которых гости могут приятно отдохнуть при трапезах. Меню ресторана предлагает широкий выбор блюд словацкой и международной кухни. Спортивное оснащение и релакс в Пансионе Фонтана: бильярд, настольный теннис, коллективные игры, теннис, массаж, гольфовый симулятор тип GolfBlaster 3 (прокат гольфовых клюшек), новостью является велнесс-центр. В пансионе Фонтана имеется и небольшой салон для 20 человек и зал для проведения конгрессов вместимостью 40 – 70 человек.

Конгресс-услуги

V areáli penziónu sa nachádza salónik pre 20 osôb a kongresová sála s kapacitou 40 + 70 miest.

Близлежащие гостиницы

Hotel Luka ***
Hotel Termal ***
Hotel Giga ***

Заказать

Отель

Гостевой дом

Апартаменты

Коттеджи

Частные размещения

Заказать
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
90
možnosti pre deti
100
personál
100
poloha
100
Všichni hodnotitelé 1

Общий балл

Оценка от
1 клиентов

Chcem Vám odovzdať pozdrav od našich mladých a v mene ich sa Vám chcem poďakovať za nádherný pobyt, ktorí strávili v Bešeňovej. Personál penziónu Fontána bol veľmi milý a ochotný, penzión- prostredie, strava a ubytovanie bolo na veľmi dobrej úrovni, a keďže masér nebol počas pobytu prítomný, poskytli im náhradu využiť ešte jeden wellness v penzióne. Chceli by sa tam niekedy vrátiť čo je dobrou vizitkou penziónu. Prajem Vám aj do budúcna len samých spokojných zákazníkov, pretože to robíte s profesionálnym prístupom.

9,8rodiny s deťmi
23.01.2015

Hodnotit Пансион Фонтана môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Заказать

Словакия

Липтов

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Бешенoва

Bešeňová je jednou z významných lokalít výskytu vzácnych minerálních prameňov. V chotári obce Bešeňová sa nachádza približne štrnásť prameňov s bohatou mineralizáciou. Drobné odlišnosti medzi jednotlivými prameňmi sú v celkovej mineralizácii, prípadne teplote. Minerálna voda obsahuje vápnik, horčík, sodík, draslík, železo, mangán, draslík, mimoriadne množstvo síranov, bikarbonáty, voľný kysličník uhličitý a ďalšie minerály. Okolie každého minerálneho prameňa je charakteristické svojím červenohnedým sfarbením. V roku 1987 bol vykonaný vrt o hĺbke 1987m, ktorý tvorí základ súčasného termálneho kúpaliska v Bešeňovej. Minerálna voda v bazénoch je hnedočervená.

Заказать

Расчет цены - Форма бронирования

Эта форма может быть использована в качестве запроса расчету цены и на более или подробной информации. Это легко, просто заполните необходимые поля формы и написать свои вопросы или комментарии. Нажмите Отправить, чтобы отправить форму.

Спасибо.

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ - Бронирование действительно только после получения подтверждения CK Liptour.

*имя
* фамилия
Количество взрослых:
телефон:
*E-mail:
Количество детей
*День приезда:
*День отъезда:
Местонахождение/Продукт:

Примечания (в случае детей, введите даты рождения)

Отель / назначения
День приезда
S
День отъезда
S
Oборудование

СпецпредложенияДиета
Страна
Отъезд:
S
Возвращение:
S
Продолжительность пребывания
Проживание

Транспорт

Odlet z letiska

Маилинглист

Пожалуйста, вставьте адрес электронной почты и мы вышлем Вам актуальные предложения в последнюю минуту.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.