Wyszukiwanie
0915 841 792
LiptovBeszeniowaPensjonat Fontána
Wspak

Pensjonat Fontána ***

Beszeniowa
od 26 €
Penzión Fontána - Bešeňová - zewnetrzne - zima
bez wyżywienia
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • W pobliżu aquaparku
  • Symulator gry w golfa

Polecamy

Atraktcyjność otoczenia w którym Pensjonat Fontána *** jest usytuowany polega na tym, że każdy członek rodziny znajdzie tu odpowiadający mu sposób relaksu a ponad to można w nim organizować różne przedsięwzięcia firmowe.

Lokalizacja

Pensjonat położony jest w bezpośrednim pobliżu Liptova na terenie gminy Bešeňová, 200 m od kompleksu całorocznych kąpielisk termalnychi 12 km od aquaparku Tatralandia.

Zakwaterowanie

Pensjonat oferuje państwu zakwaterowanie w cichej, wiejskiej okolicy Liptova na terenie gminy Bešeňová. Do dyspozycji gości jest 30 ponad standardowo urządzonych pokoi.(niepalących) oraz 2 apartamenty+ 3 apartamenty w mezonecie . Pokoje posiadają toaletę i kącik z prysznicem, (w apartamencie jest wanna) TV satelitarną oraz lodówka.
Pensjonat Fontana posiada salonik z 20 miejscami. NOWOŚCIĄ JEST TEŻ SALA KONGRESOWA NA 40 - 70 MIEJSC.

Wyżywienie

Pensjonat dysponuje restauracją, ogród zimowy z kominkiem, taras letni z grillem gdzie możecie przyjemnie posiedzieć i skosztować wybranych specjałów. Karta dań zawiera szeroki asortyment dań kuchni słowackiej i międzynarodowej.

Sport i relaks

Sport i relaks Pensjonat : na terenie pensjonatu Fontana możecie Państwo zagrać w bilarda, tenias stołowego, gry grupowe, bądź też skorzystać z masażu,symulator golfowy GolfBlaster 3 (wypożyczenie kijków do golfu), nowością jest wellness centrum:

- Jacuzzi - basen dla 6 osób z różnych dysz wielkość strumienia
- Sauna fińska - klasyczna gorąca sauna o niskiej wilgotności powietrza w temperaturze 95 do 105 "C
- Scottish Strike - silniejsze prądy przemian ciepłą i zimną wodą
- Deszcz Tropical - orzeźwiający deszcz na ciepło i zimno
- Fiński wanną - Massive stymulacji układu odpornościowego
- Masaż - masaż (masaż stóp, rąk, kręgosłupa)

Usługi kongresowe

V areáli penziónu sa nachádza salónik pre 20 osôb a kongresová sála s kapacitou 40 + 70 miest.

Zarezerwuj

Hotel

Pensjonat

Apartamenty

Domki letniskowe

Kwatery prywatne

Zarezerwuj
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
90
možnosti pre deti
100
personál
100
poloha
100
Wszyscy oceniający 1

Całkowity wynik

Oceniane przez
1 klientów

Chcem Vám odovzdať pozdrav od našich mladých a v mene ich sa Vám chcem poďakovať za nádherný pobyt, ktorí strávili v Bešeňovej. Personál penziónu Fontána bol veľmi milý a ochotný, penzión- prostredie, strava a ubytovanie bolo na veľmi dobrej úrovni, a keďže masér nebol počas pobytu prítomný, poskytli im náhradu využiť ešte jeden wellness v penzióne. Chceli by sa tam niekedy vrátiť čo je dobrou vizitkou penziónu. Prajem Vám aj do budúcna len samých spokojných zákazníkov, pretože to robíte s profesionálnym prístupom.

9,8rodiny s deťmi
23.01.2015

Hodnotit Pensjonat Fontána môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Zarezerwuj

Słowacja

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Beszeniowa

Bešeňová je jednou z významných lokalít výskytu vzácnych minerálních prameňov. V chotári obce Bešeňová sa nachádza približne štrnásť prameňov s bohatou mineralizáciou. Drobné odlišnosti medzi jednotlivými prameňmi sú v celkovej mineralizácii, prípadne teplote. Minerálna voda obsahuje vápnik, horčík, sodík, draslík, železo, mangán, draslík, mimoriadne množstvo síranov, bikarbonáty, voľný kysličník uhličitý a ďalšie minerály. Okolie každého minerálneho prameňa je charakteristické svojím červenohnedým sfarbením. V roku 1987 bol vykonaný vrt o hĺbke 1987m, ktorý tvorí základ súčasného termálneho kúpaliska v Bešeňovej. Minerálna voda v bazénoch je hnedočervená.

Zarezerwuj

Kalkulacja ceny - Niezobowiązująca rezerwacja

Ta forma może być stosowany jako wniosek o kalkulacji ceny lub wniosek szczegółowych informacji. To proste, wystarczy wypełnić wymagane pola formularza i napisz swoje uwagi lub pytania. Kliknij Wyślij, aby wysłać formularz.

Dziękujemy.

UWAGA - Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia CK Liptour.

*Imie
* Nazwisko
Liczba osób dorosłych:
Telefon:
*E-mail:
Liczba dzieci:
*Przyjazd:
*Wyjazd:
Miejscowość/Produkt:

Uwagi (w przypadku dzieci wprowadzić daty urodzenia)

Hotel / Miejscowość
Przyjazd
S
Wyjazd
S
Sprzęt

Oferty specjalneDieta
Kraju
Wyjazd:
S
Powrót:
S
Długość pobytu
Noclegi

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.