Поиск
0905 800 343, 0905 716 338

Отель МАЙ ***

Липтовски Ян
от 80 €
Отель Май *** - Липтовски Ян - экстерьер - лето
полупансион
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Бассейн с минеральной водой
  • 3 ночи бесплатно вступления бассейн

Наш взгляд

Plávanie v minerálnej vode a k tomu panoráma Nízkych Tatier. Tak to je ponuka ako sa patrí. Neváhajte a prídte sa presvedčiť na vlastné oči. Čaká Vás príjemná atmosféra, procedúry a malebná obec Liptovský Ján s osobitým čarom starého kúpeľného mestečka.

Характеристика

Реконструированная гостинница, находящаяся при входе в Янскую долину непосредственно за деревней Липтовский Ян. Имеет 3 звезды и ее преимуществом является зал для проведения конгрессов для 200 человек с 4-мя самостоятельными салониками от 10 до 40 мест. Здесь имеется и крытый бассейн с размерами 25 на 12 м с лечебной минеральной водой с температурой 27 – 28 0С. Вместимость гостинницы 300 мест в 2-х и 3-х местных номерах.

Расположение

Tento kompletne rekonštruovaný hotel sa nachádza v prekrásnej scenérii Nízkych Tatier pri vstupe do Jánskej doliny. Leží na konci obce Liptovský Ján, ktorá je obľúbeným miestom pre kúpeľné a relaxačné pobyty.

Размещение

Hotel ponúka moderne zariadených 112 izieb - jednolôžkové alebo dvojlôžkové s možnosťou prísteľky s maximálnou kapacitou 193 lôžok a 109 prísteľok. Prísteľka je vhodná aj pre dospelé osoby. Každá izba je vybavená TV SAT, rádiom, telefónom, trezorom, kúpeľnou ( vaňa, WC) a balkónom.

Кейтеринг

Raňajky formou bufetu a večera ( výber z 5 druhou menu, ktoré zahŕňa aj vegetariánke menu) sú podávané v hotelovej reštaurácii. Hotel má aj aperitív bar, bistro a bar s názvom "Delfín bar".

Спорт и отдых

Hotelovým hosťom je k dispozícii krytý hotelový bazén 25 x 12 m s termálnou vodou s teplotou 28 °C, mini sauna, fitnes, klasické masáže, vírivá vaňa, relaxačný kúpeľ, biliard, stolný tenis a pre najmenších detský kútik s rozprávkovými motívami na stenách. V hoteli je aj možnosť úschovne a požičania zimných šporotových potrieb ( lyže, bežky, snowboardy) a požičania horských bicyklov, kolobežiek a kolieskových korčúl.
V letných mesiacoch je otorené termálne kúpalisko THERMAL RAJ s prírodným minerálnym prameňom Rudolf s teplotou vody 27 °C, minigolf aj priestory na plážový volejbal.

Услуги

Гостинница имеет ресторан, апперитив бар, буфет и Дельфин бар рядом с бассейном, в котором находится минивитальный мир с саунами, гидромассажами и фит-несом. К гостиннице относится и летний термальный центр СОРЕА с несколькими бассейнами с термальной водой. Гостинница имеет достаточное количество мест для парковки.

Конгресс-услуги

Hotel má k dispozícii kongresové priestory pre 250 osôb, 4 salóniky s kapacitou od 10 do 40 miest.

Заказать

Отель

Гостевой дом

Апартаменты

Коттеджи

Частные размещения

Заказать
čistota zariadenia
93
hodnota za peniaze
85
možnosti zábavy
100
personál
93
poloha
96
Všichni hodnotitelé 3
1

Общий балл

Оценка от
3 клиентов

Ďakujeme za krásnu dovolenku strávenu v hoteli Máj. Krásu prírody a okolia hotela opisovať určite netreba. Poskytujete kvalitné služby, personál je milý a šikovný. Masér p. Benko je napr. veľmi šikovný vo svojom odbore, úctivý a záleží mu na spokojnosti klientov. Ďakujeme za krásne dni strávené od 21. do 25. júna, radi sa k vám vrátime aj nabudúce. Pozdravujeme a prajeme veľa spokojných zákazníkov.

10
27.06.2016

Dzisiaj już jestem w prace i chce podziękować pani za organizacje wypoczynku w hotelu Maj. Wszystko było Ok.

Jedna uwaga – brak malej lodówki w pokoju.

9seniori
23.01.2015

Dobrý deň, chcem Vám poďakovať za pobyt v hoteli Máj - všetko bolo výborné. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a ďakujem.

8,63seniori
22.01.2015

Hodnotit Отель МАЙ môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Заказать

Словакия

Липтов

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Липтовски Ян

Заказать

Расчет цены - Форма бронирования

Эта форма может быть использована в качестве запроса расчету цены и на более или подробной информации. Это легко, просто заполните необходимые поля формы и написать свои вопросы или комментарии. Нажмите Отправить, чтобы отправить форму.

Спасибо.

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ - Бронирование действительно только после получения подтверждения CK Liptour.

*имя
* фамилия
Количество взрослых:
телефон:
*E-mail:
Количество детей
*День приезда:
*День отъезда:
Местонахождение/Продукт:

Примечания (в случае детей, введите даты рождения)

Отель / назначения
День приезда
S
День отъезда
S
Oборудование

СпецпредложенияДиетаСтрана
Отъезд:
S
Возвращение:
S
Продолжительность пребывания
Проживание

Транспорт

Odlet z letiska

Маилинглист

Пожалуйста, вставьте адрес электронной почты и мы вышлем Вам актуальные предложения в последнюю минуту.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.