Search
0905 632 864
LiptovJasna - ChopokWellness Hotel Grand
Back

Wellness Hotel Grand ****

Jasna - Chopok
from
Wellness Hotel Grand **** - Jasná - exterior - summer
breakfast
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Children under 6 years FREE
  • Discount on ski passes up to € 25!

Our tip

Wellness Hotel Grand Jasna **** with its comfortable accommodation and professional services will satisfy the needs even of the most demanding customer.

Characteristic

General information of Wellness Hotel Grand ****: high levels disappoint even the most demanding customers. The rich offer of services will satisfy not only individuals but also groups.

Location

This mountain hotel is situated in the centre of Jasna, at an altitude of 1100 m, only 200 m away from the ski lifts and cable cars of the ski centre Otupne.

Accommodation

Hotel offers an accommodation in 157 comfortable rooms (single, double, apartments) with total capacity 311 fix beds and 57 extra beds. All rooms are equipped with a bathroom, toilet, TV SAT, mini-bar, radio and direct phone line.

Dining

Hotel offers buffee breakfast and dinner are served in a hotel restaurant (120 seats) where the guests can taste a domestic and international cuisine as well. Slovak rustic room with Slovak national and traditional meals, in winter open pizzeria for the lovers of italian specialities offer a possibilities for enjoying tastfull meals. Coctail lounge and night bar are available with wide choice of all kind of drinks.

Sport and relaxation

Sport possiblities and relax Wellness Hotel Grand ****: new wellness, swimming pool with a bar, sauna, massages, fitness center, billiard, table tennis, internet and children’s corner, sports shop and ski rent.

Hotel informs

Payment at the place: local fee 1 eur / person / night

Book

Hotel

Guest house

Apartments

Cottages

Private accommodation

Book
čistota zariadenia
100
možnosti pre deti
100
personál
100
Všichni hodnotitelé 1

Total score

Rated by
1 customers

Ďakujeme za príjemný a úžasný pobyt v hoteli Grand Jasná od 3.8-5.8. Tento hotel je naozaj v pravom zmysle slova detský hotel. Víkend si užila aj naša 2,5 ročná dcéra. S vašimi službami sme boli nadmieru spokojní a tak isto aj s prístupom personálu v hoteli...

10rodiny s deťmi
22.01.2015

Hodnotit Wellness Hotel Grand môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Book

Slovakia

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Jasna - Chopok

Či ste s priateľmi, s rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Stredisko sa nachádza v pohorí Nízke Tatry, ktoré je súčasťou národného parku NAPANT. Masív Nízkych Tatier sa tiahne stredným Slovenskom v dĺžke 82 km smerom východ – západ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyšší vrchol je Ďumbier 2043 m n.m., druhý najvyšší vrchol je známy lyžiarsky a turistický kopec Chopok 2024 m n.m.

Demanovska Valley

Book

Price calculation - non-binding reservation

This form can be used as a request for price calculation and also for more information. It is easy, just fill in the required fields of the form and write your questions or comments. Press the Send button to send us the form.

Thank you.

WARNING - reservation is valid only after receiving confirmation from CK Liptour.

*First name:
* Last name:
Number of adults:
Telephone:
*E-mail:
Number of children:
*Arrival:
*Departure:
Destination/Product:

Notes (in the case of children enter the dates of birth)

Hotel / Destination
Arrival
S
Departure
S
Equipment

Special offersDiet
Country
Departure:
S
Return:
S
Length of stay
Accommodation

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Write here your e-mail for getting Last Minute newsletters
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.