Wyszukiwanie
0905 800 343, 0905 716 338
LiptovJasna - ChopokWellness Hotel Grand
Wspak

Wellness Hotel Grand ****

Jasna - Chopok
od Na dotaz
śniadanie
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Dzieci do 6 lat bezpłatnie
  • Zniżki na karnety do € 25!

Polecamy

Wellness Hotel Grand **** oferuje wysoką jakość usług i pełny komfort. Hotel znajduje się w odległości 100 m od wyciągów.

Charakterystyka

Wysoki poziom rozczaruje nawet najbardziej wymagających klientów. Bogata oferta usług zadowoli nie tylko jednostki, ale także grup.

Lokalizacja

Lokalizacja Wellness Hotel Grand ****: na wysokości 1100 m n.p.m., 200 m od wyciągów narciarskich w ośrodku Jasna-Otupne znajduje się luksusowy Wellness hotel Grand Jasna.

Zakwaterowanie

Hotel oferuje zakwaterowanie u 157 komfortowych pokoi (jedno-i dwuosobowe oraz apartamenty) o łącznej pojemności 311 łóżek i 57 miejsc noclegowych. Pokoje wyposażone są w łazienkę, toaletę, telewizję satelitarną, minibar, radio oraz telefon

Wyżywienie

V hotelovej reštaurácii s kapacitou 120 miest sa podávajú rôznorodé jedlá - domáce a medzinárodné špeciality, vegetariánske jedlá, špeciality hotela,..... V hoteli sa nachádza i štýlová reštaurácia "Slovenská izba" s kapacitou 30 miest, kde sa podávajú tradičné slovenské jedlá a liptovské špeciality. Pre milovníkov talianskej kuchyne je v zime v prevádzke i pizzeria. Široký výber alkoholických, nealkoholických a miešaných nápojov a príjemné posedenie hostia nájdu v dennom a nočnom bare.

Sport i relaks

Hotel má k dipozícii nové wellnes , saunu, masáže, fitnes, biliard, stolný tenis, internetový a detský kútik, herňu s hracími automatmi,pasáž so športovými obchodmi a požičovňu byciklov, požičovňu športových potrieb a spoločenských hier, informačné centrum.

Hotel informuje

Oplata na miejscu: taxa klimatyczna 1.5 eur / osoba / noc

Zarezerwuj

Hotel

Pensjonat

Apartamenty

Domki letniskowe

Kwatery prywatne

Zarezerwuj
čistota zariadenia
100
možnosti pre deti
100
personál
100
Wszyscy oceniający 1

Całkowity wynik

Oceniane przez
1 klientów

Ďakujeme za príjemný a úžasný pobyt v hoteli Grand Jasná od 3.8-5.8. Tento hotel je naozaj v pravom zmysle slova detský hotel. Víkend si užila aj naša 2,5 ročná dcéra. S vašimi službami sme boli nadmieru spokojní a tak isto aj s prístupom personálu v hoteli...

10rodiny s deťmi
22.01.2015

Hodnotit Wellness Hotel Grand môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Zarezerwuj

Słowacja

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Jasna - Chopok

Nieważne, czy jesteś z przyjaciółmi, z rodziną ekspert narciarz lub początkujący, Jasna Niskie Tatry oferuje działania i wspaniały klimat, który pokochasz. Centrum znajduje się w Niskich Tatrach, który jest częścią Parku Narodowego NAPANT. Niskie Tatry masyw rozciąga pożywkę Słowackiej w długości 82 km wzdłuż Wschód - Zachód między malowniczymi dolinami tych rzek. Najwyższym szczytem jest Ďumbier 2043 m npm, drugim najwyższym szczytem jest znana na nartach i wędrówki Chopka 2024 m nad poziomem morza.

Demianowska dolina

Zarezerwuj

Kalkulacja ceny - Niezobowiązująca rezerwacja

Ta forma może być stosowany jako wniosek o kalkulacji ceny lub wniosek szczegółowych informacji. To proste, wystarczy wypełnić wymagane pola formularza i napisz swoje uwagi lub pytania. Kliknij Wyślij, aby wysłać formularz.

Dziękujemy.

UWAGA - Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia CK Liptour.

*Imie
* Nazwisko
Liczba osób dorosłych:
Telefon:
*E-mail:
Liczba dzieci:
*Przyjazd:
*Wyjazd:
Miejscowość/Produkt:

Uwagi (w przypadku dzieci wprowadzić daty urodzenia)

Hotel / Miejscowość
Przyjazd
S
Wyjazd
S
Sprzęt

Oferty specjalneDietaKraju
Wyjazd:
S
Powrót:
S
Długość pobytu
Noclegi

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.