Search
0905 800 343, 0905 716 338

Hotel SNP ***

Jasna - Chopok
from 63 €
half board
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • In the forest
  • Between ski slopes

Our tip

Hotel SNP *** is suitable for active people in every age category and for those who love the nature.

Location

Hotel SNP ***: this hotel is located in Low Tatras, in the skiing centre Jasna - Demanovska Valley near a ski lift Biela Pút.

Accommodation

Hotel SNP ***: the hotel is renovated and provides an accommodation in 132 rooms with a capacity of 246 fixed beds and 39 extra beds. The rooms are equiped with bathroom, WC, telephone, radio and SAT TV.

Dining

Hotel SNP ***: the meals are served in a hotel restaurant - buffee breakfast with wide choice of hot and cold meals and drink, choice of 5 meals for dinner incl. vegetarian meals. Pleasant atmosphere of the hotel emplify wine-room, day bar and coffee-place.

Sport and relaxation

Hotel SNP ***: sauna, massages, billiard, table tennis and children corner.

Hotel informs

Hotel SNP *** - Pets are not allowed in the hotel.

Book

Hotel

Guest house

Apartments

Cottages

Private accommodation

Book
čistota zariadenia
97
hodnota za peniaze
92
možnosti pre deti
85
personál
77
poloha
97
Všichni hodnotitelé 2

Total score

Rated by
2 customers

8.7rodiny s deťmi
19.01.2017

..chcel by som sa Vám poďakovať za vybavenie ubytovania v hoteli SNP v Jasnej, ktoré ste mi zabezepečili minulý týždeň. Boli sme veľmi spokojný a nakoniec sme si pobyt predlžili o 3 dni.

9.5seniori
23.01.2015

Hodnotit Hotel SNP môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Book

Slovakia

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Jasna - Chopok

Či ste s priateľmi, s rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Stredisko sa nachádza v pohorí Nízke Tatry, ktoré je súčasťou národného parku NAPANT. Masív Nízkych Tatier sa tiahne stredným Slovenskom v dĺžke 82 km smerom východ – západ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyšší vrchol je Ďumbier 2043 m n.m., druhý najvyšší vrchol je známy lyžiarsky a turistický kopec Chopok 2024 m n.m.

Demanovska Valley

Book

Price calculation - non-binding reservation

This form can be used as a request for price calculation and also for more information. It is easy, just fill in the required fields of the form and write your questions or comments. Press the Send button to send us the form.

Thank you.

WARNING - reservation is valid only after receiving confirmation from CK Liptour.

*First name:
* Last name:
Number of adults:
Telephone:
*E-mail:
Number of children:
*Arrival:
*Departure:
Destination/Product:

Notes (in the case of children enter the dates of birth)

Hotel / Destination
Arrival
S
Departure
S
Equipment

Special offersDietCountry
Departure:
S
Return:
S
Length of stay
Accommodation

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Write here your e-mail for getting Last Minute newsletters
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.