Wyszukiwanie
0905 800 343, 0905 716 338
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • W lesie
  • W pobliżu stoków narciarskich

Polecamy

Góry, cichy komfort. Wszystko tutaj. Vrbické Tarn zapraszamy Państwa na spacer, jeśli jesteś starszy i junior w dobrych lat. Niezależnie od daty w akcie urodzenia wiele opcji oferujecie na pewno.

Lokalizacja

Hotel SNP ***: Hotel znajduje się w Niskich Tatrach w Dolinie Demianowskiej, w pobliżu centrum dźwig "Biela put" w samym jasne.

Zakwaterowanie

Hotel SNP ***: Hotel niedawno odnowiony i oferuje zakwaterowanie w 132 pokoi (246 łóżek i 39 dodatkowych), które wyposażone są w łazienkę i WC, telefon i telewizję satelitarną oraz większość pokoi posiada również balkon.

Wyżywienie

Posiłki serwowane są w hotelowej restauracji - śniadanie w formie bufetu z szerokim wyborem ciepłych i zimnych dań i napojów, obiady i kolacje serwowane są z wyborem 3-5, w tym wegetariańskie menu. Przyjemna atmosfera i stylowa winiarnia, bar i kawiarnia z szerokim wyborem napojów.

Sport i relaks

Hotel SNP ***: sauna, masaże, bilard, tenis stołowy i pokój dla dzieci i organizowaniu kongresów, seminariów i warsztatów.

Usługi

Hotel SNP ***: Posiłki serwowane w hotelowej restauracji - śniadania w formie bufetu z wielu ciepłych i zimnych dań i napojów, obiady i kolacje serwowane z możliwością wyboru z 3-5 dań, menu wegetariańskie. Zapewnia przyjemny i stylowy bar z winami, bar i kawiarnia z szerokiej gamy napojów.

Hotel informuje

Hotel SNP *** - Psy nie są akceptowane w hotelu.

Zarezerwuj

Hotel

Pensjonat

Apartamenty

Domki letniskowe

Kwatery prywatne

Zarezerwuj
čistota zariadenia
97
hodnota za peniaze
92
možnosti pre deti
85
personál
77
poloha
97
Wszyscy oceniający 2

Całkowity wynik

Oceniane przez
2 klientów

8,7rodiny s deťmi
19.01.2017

..chcel by som sa Vám poďakovať za vybavenie ubytovania v hoteli SNP v Jasnej, ktoré ste mi zabezepečili minulý týždeň. Boli sme veľmi spokojný a nakoniec sme si pobyt predlžili o 3 dni.

9,5seniori
23.01.2015

Hodnotit Hotel SNP môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Zarezerwuj

Słowacja

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Jasna - Chopok

Nieważne, czy jesteś z przyjaciółmi, z rodziną ekspert narciarz lub początkujący, Jasna Niskie Tatry oferuje działania i wspaniały klimat, który pokochasz. Centrum znajduje się w Niskich Tatrach, który jest częścią Parku Narodowego NAPANT. Niskie Tatry masyw rozciąga pożywkę Słowackiej w długości 82 km wzdłuż Wschód - Zachód między malowniczymi dolinami tych rzek. Najwyższym szczytem jest Ďumbier 2043 m npm, drugim najwyższym szczytem jest znana na nartach i wędrówki Chopka 2024 m nad poziomem morza.

Demianowska dolina

Zarezerwuj

Kalkulacja ceny - Niezobowiązująca rezerwacja

Ta forma może być stosowany jako wniosek o kalkulacji ceny lub wniosek szczegółowych informacji. To proste, wystarczy wypełnić wymagane pola formularza i napisz swoje uwagi lub pytania. Kliknij Wyślij, aby wysłać formularz.

Dziękujemy.

UWAGA - Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia CK Liptour.

*Imie
* Nazwisko
Liczba osób dorosłych:
Telefon:
*E-mail:
Liczba dzieci:
*Przyjazd:
*Wyjazd:
Miejscowość/Produkt:

Uwagi (w przypadku dzieci wprowadzić daty urodzenia)

Hotel / Miejscowość
Przyjazd
S
Wyjazd
S
Sprzęt

Oferty specjalneDietaKraju
Wyjazd:
S
Powrót:
S
Długość pobytu
Noclegi

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.