Search
0915 841 792
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • New wellness
  • Beautiful surroundings

Our tip

Hotel Repiska *** is suitable for lovers of outdoor activities any time of the year. And if you happen to want to ski does not matter. The hotel has a sports background and nice surroundings almost ideal for walking.

Location

Location Hotel Repiska ***: the hotel is located in the middle of Demanovska Valley, close to Demanovska Cave of Freedom, 6 km from the closest ski lift Zahradky

Accommodation

Accommodation Hotel Repiska ***: capacity of the hotel is 55 rooms (110 fixed beds and 84 extra beds) which are equiped with bathroom with shower, WC, telephone and SAT TV. There is a congress hall with the capacity of 100 seats in the hotel suitable for business meetings as well.

Dining

Food services Hotel Repiska ***: buffee breakfast and buffee dinner are served in the hotel restaurant and drinks and beverages in a day and night bar

Sport and relaxation

Sport facilities and relaxation Hotel Repiska ***: sauna, massage, swimming pool, fitness, billiard, drafts and table tennis, tennis court with artificial grass in the summer.

Hotel informs

KTX (municipal tax): 1 Eur / person / night (payment at the place)
The price includes internet, parking, entrace to hotel spa.

Facilities around

Hotel FIM ***

Book

Hotel

Guest house

Apartments

Cottages

Private accommodation

Book
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
90
možnosti pre deti
100
personál
90
poloha
90
Všichni hodnotitelé 1

Total score

Rated by
1 customers

Chtěl bych Vám poděkovat za zajištěni ubytováni v hotelu Repiská. Velmi pěkně mě a me děti překvapili rekonstruované časti hotelu. Byli jsme již v minulosti několikrat ubytovani v hotelu Repiská. Nedostatek zimního prostředí nám napravili služby poskytnuté rekreačním zařízením. Přeji Vám do nového roku mnoho štěstí a zdraví.

9.4rodiny s deťmi
22.01.2015

Hodnotit Hotel Repiská môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Book

Slovakia

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Jasna - Chopok

Či ste s priateľmi, s rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Stredisko sa nachádza v pohorí Nízke Tatry, ktoré je súčasťou národného parku NAPANT. Masív Nízkych Tatier sa tiahne stredným Slovenskom v dĺžke 82 km smerom východ – západ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyšší vrchol je Ďumbier 2043 m n.m., druhý najvyšší vrchol je známy lyžiarsky a turistický kopec Chopok 2024 m n.m.

Demanovska Valley

Book

Price calculation - non-binding reservation

This form can be used as a request for price calculation and also for more information. It is easy, just fill in the required fields of the form and write your questions or comments. Press the Send button to send us the form.

Thank you.

WARNING - reservation is valid only after receiving confirmation from CK Liptour.

*First name:
* Last name:
Number of adults:
Telephone:
*E-mail:
Number of children:
*Arrival:
*Departure:
Destination/Product:

Notes (in the case of children enter the dates of birth)

Hotel / Destination
Arrival
S
Departure
S
Equipment

Special offersDiet
Country
Departure:
S
Return:
S
Length of stay
Accommodation

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Write here your e-mail for getting Last Minute newsletters
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.