Wyszukiwanie
0915 841 792
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Nowy wellness
  • Piękna okolica

Polecamy

W pięknym zakątku przyrody w cichej, a jednocześnie wszędzie blisko. To jest Hotel Repiska ***. A jeśli chce się jeździć na nartach nie ma znaczenia. W hotelu znajduje się tło sportowe i przyjemnej okolicy prawie idealny do spacerów.

Lokalizacja

Lokalizacja Hotel Repiská ***: hotel znajduje się w środkowej części Doliny Demänovskej, w pobliżu Jaskini Slobody, 6 km od najbliższego wyciągu narciarskiego.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie Hotel Repiská ***: hotel dysponuje łącznie 182 miejscami i oferuje zakwaterowanie w 52 dwuosobowych pokojach z możliwością 1 albo 2 dostawek, wyposażonych w łazienkę z WC, telefon i TV SAT.

Wyżywienie

Usługi Hotel Repiská ***: restauracja, dzienny i nocny bar oraz nowoczesna, kongresowa hala na maks.100 osób.

Sport i relaks

Goście hotelowi mogą tu korzystać z wielu usług tj.: sauna, masaż, basen, fitness, albo też pograć w bilarda, strzałki czy tenis stołowy.

Hotel informuje

KTX (opłata miejscowa): 1,00 Eur / osobę / noc (doplata na miejscu)
W cenie jest wloczone parking, interent, wstęp do wellness.

Wyposażenia w okolicy

Hotel FIM ***

Zarezerwuj

Hotel

Pensjonat

Apartamenty

Domki letniskowe

Kwatery prywatne

Zarezerwuj
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
90
možnosti pre deti
100
personál
90
poloha
90
Wszyscy oceniający 1

Całkowity wynik

Oceniane przez
1 klientów

Chtěl bych Vám poděkovat za zajištěni ubytováni v hotelu Repiská. Velmi pěkně mě a me děti překvapili rekonstruované časti hotelu. Byli jsme již v minulosti několikrat ubytovani v hotelu Repiská. Nedostatek zimního prostředí nám napravili služby poskytnuté rekreačním zařízením. Přeji Vám do nového roku mnoho štěstí a zdraví.

9,4rodiny s deťmi
22.01.2015

Hodnotit Hotel Repiská môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Zarezerwuj

Słowacja

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Jasna - Chopok

Nieważne, czy jesteś z przyjaciółmi, z rodziną ekspert narciarz lub początkujący, Jasna Niskie Tatry oferuje działania i wspaniały klimat, który pokochasz. Centrum znajduje się w Niskich Tatrach, który jest częścią Parku Narodowego NAPANT. Niskie Tatry masyw rozciąga pożywkę Słowackiej w długości 82 km wzdłuż Wschód - Zachód między malowniczymi dolinami tych rzek. Najwyższym szczytem jest Ďumbier 2043 m npm, drugim najwyższym szczytem jest znana na nartach i wędrówki Chopka 2024 m nad poziomem morza.

Demianowska dolina

Zarezerwuj

Kalkulacja ceny - Niezobowiązująca rezerwacja

Ta forma może być stosowany jako wniosek o kalkulacji ceny lub wniosek szczegółowych informacji. To proste, wystarczy wypełnić wymagane pola formularza i napisz swoje uwagi lub pytania. Kliknij Wyślij, aby wysłać formularz.

Dziękujemy.

UWAGA - Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia CK Liptour.

*Imie
* Nazwisko
Liczba osób dorosłych:
Telefon:
*E-mail:
Liczba dzieci:
*Przyjazd:
*Wyjazd:
Miejscowość/Produkt:

Uwagi (w przypadku dzieci wprowadzić daty urodzenia)

Hotel / Miejscowość
Przyjazd
S
Wyjazd
S
Sprzęt

Oferty specjalneDieta
Kraju
Wyjazd:
S
Powrót:
S
Długość pobytu
Noclegi

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.