Поиск
0915 841 792
ЛиптовЯсна - ХопокПансионат ЛИМБА
Назад
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Уютный семейный пансион
  • Отличный завтрак

Наш взгляд

Для всех возрастных категорий, которые предпочитают приятную атмосферу и персонал.

Характеристика

Приятный пансион семейного типа, который состоит из трех самостоятельных домов. В каждом доме находится 8 двух- или трехместных номеров с удобствами: телевизором, радиом и телефоном. В распоряжении гостей здесь имеется бар, детский уголок, настольный теннис, массажный бассейн Whirpool с сауной, массажи.

Расположение

Penzión sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier len 10 km od najväčšieho vodného parku TATRALANDIA a cca 20 km od termálneho parku BEŠEŇOVÁ.

координаты GPS

GPS co-ordinates: N 49° 01´ 33´´, E 19° 34´ 17´´

Размещение

Penzión sa skladá z dvoch samostatných domov s raňajkovou miestnosťou s krbom a malým letným barom a letnou terasou. V každom z domov sa nachádza 8-dvoj alebo trojlôžkových izieb s príslušenstvom, vybavených televízorom, rádiom a telefónom.

Услуги

В распоряжении гостей здесь находятся бар, наружная терраса с грилем, детский уголок, настольный теннис.

Для детей: детская площадка с джунглями тренажерный зал, песочница и качели, дартс, камин с сидя за решеткой

Отель информирует

Cena nezahŕňa: Miestny poplatok (1€ osoba/noc) - platí sa na mieste

Заказать

Отель

Гостевой дом

Апартаменты

Коттеджи

Частные размещения

Заказать
čistota zariadenia
100
hodnota za peniaze
100
personál
100
poloha
100
Všichni hodnotitelé 1

Общий балл

Оценка от
1 клиентов

... chci Vam jmenem cele nasi rodiny uprimne podekovat za zprostredkovani prijemneho pobytu v Penzionu LIMBA. Prozili jsme skutecne bajecnou dovolenou, ktera predcila nase ocekavani. Vse, pocinaje ubytovanim, pres sluzby, kvalitni stravovani bylo naprosto perfektni. To vse uz jen umocnilo krasne prostredi Demanovske doliny.

10rodiny s deťmi
23.01.2015

Hodnotit Пансионат ЛИМБА môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Заказать

Словакия

Липтов

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Ясна - Хопок

Či ste s priateľmi, s rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Stredisko sa nachádza v pohorí Nízke Tatry, ktoré je súčasťou národného parku NAPANT. Masív Nízkych Tatier sa tiahne stredným Slovenskom v dĺžke 82 km smerom východ – západ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyšší vrchol je Ďumbier 2043 m n.m., druhý najvyšší vrchol je známy lyžiarsky a turistický kopec Chopok 2024 m n.m.

Деменовска Долина

Заказать

Расчет цены - Форма бронирования

Эта форма может быть использована в качестве запроса расчету цены и на более или подробной информации. Это легко, просто заполните необходимые поля формы и написать свои вопросы или комментарии. Нажмите Отправить, чтобы отправить форму.

Спасибо.

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ - Бронирование действительно только после получения подтверждения CK Liptour.

*имя
* фамилия
Количество взрослых:
телефон:
*E-mail:
Количество детей
*День приезда:
*День отъезда:
Местонахождение/Продукт:

Примечания (в случае детей, введите даты рождения)

Отель / назначения
День приезда
S
День отъезда
S
Oборудование

СпецпредложенияДиета
Страна
Отъезд:
S
Возвращение:
S
Продолжительность пребывания
Проживание

Транспорт

Odlet z letiska

Маилинглист

Пожалуйста, вставьте адрес электронной почты и мы вышлем Вам актуальные предложения в последнюю минуту.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.