Wyszukiwanie
0915 841 792

Hotel Ostredok ***

Jasna - Chopok
od 84 €
Hotel Ostredok *** - Jasná - Nízke Tatry- zewnetrzne - zima
śniadanie
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Polecamy

Hotel Ostredok *** sa vyznačuje príjemnou, pohodovou až rodinnou atmosférou. Je vhodný pre rodiny s osobitným prístupom ku potrebám každého hosťa.

Lokalizacja

Poloha Hotel Ostredok ***: hotel leží v najkrajšej časti Nízkych Tatier priamo v Jasnej, na úpätí Ostredku. Len 50 m od hotela je nástupná stanica novej sedačkovej lanovky, nadväzujúcej na ďalšie lanovky a vleky napr. je vzdialený len 150 m od dolnej stanice vleku na Bielej Púti.

Zakwaterowanie

Ubytovanie Hotel Ostredok ***: od roku 2009 je hotel rekonštuovaný. Hotel poskytuje ubytovanie v 31 priestranných izbách (26 dvojlôžkových izieb, 4 jednospálňové apartmány, 1 apartmán s dvomi spálňami) s celkovou kapacitou 64 pevných lôžok a 39 prísteliek.

V dvojlôžkových izbách si môžete vybrať manželskú posteľ alebo oddelené postele. V každej izbe je možnosť prísteľky. Izba má predsieň, SAT - TV, telefón, kúpeľňu so sprchovacím kútom, sociálne zariadenie / WC.

Apartmány sú nadštandardne zariadené moderným nábytkom. V každom apartmáne je predsieň, obývacia miestnosť, spálňa, telefón, SAT - TV, kúpeľňa so sprchovácím kútom, sociálne zariadenie / WC, minibar.

Wyżywienie

Stravovanie Hotel Ostredok ***: jedlo je podávané v štýlovej hotelovej reštaurácii La Collina s veľmi príjemnou atmosférou domáceho typu, ktorá bola vytvorená najznámejším slovenským talianom MASSIMOM. Vďaka presným postupom a dovozu všetkých surovín priamo z Talianska, majú jedlá nezameniteľnú chuť a vôňu.

Sport i relaks

Športové vybavenie a relax Hotel Ostredok ***: lyžiarska škola, ski in / out, wellness, masáže. Priamo v hoteli je požičovňa lyží a obchod so športovými potrebami. Vedľa hotela sa nachádza stredisko adrenalínovej zábavy - Tarzánia.

Zarezerwuj

Hotel

Pensjonat

Apartamenty

Domki letniskowe

Kwatery prywatne

Zarezerwuj
Wszyscy oceniający 0

Całkowity wynik

Oceniane przez
0 klientów

Hotel Ostredok nie ma żadnych oceny. Do oceny Hotel Ostredok można tylko klient, który był rzeczywiście pobyt tutaj. Jeśli byłeś z nami w przeszłości w tym hotelu, napisz do nas na ubytovanie@liptour.sk i będzie zadowolony opublikować recenzję.

Dziękuję za wasze opinie, pomagają poprawić jakość usług!

Zarezerwuj

Słowacja

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Jasna - Chopok

Nieważne, czy jesteś z przyjaciółmi, z rodziną ekspert narciarz lub początkujący, Jasna Niskie Tatry oferuje działania i wspaniały klimat, który pokochasz. Centrum znajduje się w Niskich Tatrach, który jest częścią Parku Narodowego NAPANT. Niskie Tatry masyw rozciąga pożywkę Słowackiej w długości 82 km wzdłuż Wschód - Zachód między malowniczymi dolinami tych rzek. Najwyższym szczytem jest Ďumbier 2043 m npm, drugim najwyższym szczytem jest znana na nartach i wędrówki Chopka 2024 m nad poziomem morza.

Demianowska dolina

Zarezerwuj

Kalkulacja ceny - Niezobowiązująca rezerwacja

Ta forma może być stosowany jako wniosek o kalkulacji ceny lub wniosek szczegółowych informacji. To proste, wystarczy wypełnić wymagane pola formularza i napisz swoje uwagi lub pytania. Kliknij Wyślij, aby wysłać formularz.

Dziękujemy.

UWAGA - Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia CK Liptour.

*Imie
* Nazwisko
Liczba osób dorosłych:
Telefon:
*E-mail:
Liczba dzieci:
*Przyjazd:
*Wyjazd:
Miejscowość/Produkt:

Uwagi (w przypadku dzieci wprowadzić daty urodzenia)

Hotel / Miejscowość
Przyjazd
S
Wyjazd
S
Sprzęt

Oferty specjalneDieta
Kraju
Wyjazd:
S
Powrót:
S
Długość pobytu
Noclegi

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.