Search
0905 800 343, 0905 716 338
LiptovJasna - ChopokHotel Tri Studnicky
Back

Hotel Tri Studnicky ****

Jasna - Chopok
from Na dotaz
breakfast
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Feng shui ZEN hotel
  • Discount on skipass up to 25€!

Our tip

Hotel Tri Studnicky **** is suitable for the most demanding clients who are looking for a comfort and high standard.

Characteristic

Hotel je zariadený v rustikálnom štýle je zameraný predovšetkým na business klientelu a obchodných cestujúcich. Vyhľadávaný je však aj milovníkmi zimných a letných športov, ktorí uprednostňujú kvalitné a štýlové ubytovanie.

Location

This luxurious mountain hotel is located in an astonishing quiet wooden area close to a mountain stream, in the Demanovska Valley, cca 6 km from the center of Jasna and 5 km from town Liptovsky Mikulas.

Accommodation

The hotel offers an accommodation in 37 rooms and multi-bedrooms apartments (100 fixed beds and 10 extra beds). All the rooms are comfortable, with rustic style furniture, have SAT TV, radio, direct extension phone, buit-in hair fan, minibar and safe deposit box for valuables.

Dining

Food services Hotel Tri Studnicky: buffee breakfast and "a la carte" ordered lunch and dinner are served in the hotel restaurant in which the guests can taste domestic and international specialities. Lobby bar with a fireplace and cinema system and summer terace emplify the unique atmosphere of the hotel.

Sport and relaxation

Sport possibilities and relax Hotel Tri Studnicky ****: outside heated jacuzzi, fitness corner, internet and children’s corner, party game rental, rental of ski equipment and a conference room for 30 people.

Book

Hotel

Guest house

Apartments

Cottages

Private accommodation

Book
Všichni hodnotitelé 0

Total score

Rated by
0 customers

Hotel Tri Studnicky does not have any guest rating. Evaluate the Hotel Tri Studnicky can only the client who was actually staying here. If you were with us in the past in this hotel, email us at ubytovanie@liptour.sk and we will be glad to post your review.

Thank you for your feedback, you are helping to improve the quality of services!

Book

Slovakia

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Jasna - Chopok

Či ste s priateľmi, s rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Stredisko sa nachádza v pohorí Nízke Tatry, ktoré je súčasťou národného parku NAPANT. Masív Nízkych Tatier sa tiahne stredným Slovenskom v dĺžke 82 km smerom východ – západ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyšší vrchol je Ďumbier 2043 m n.m., druhý najvyšší vrchol je známy lyžiarsky a turistický kopec Chopok 2024 m n.m.

Demanovska Valley

Book

Price calculation - non-binding reservation

This form can be used as a request for price calculation and also for more information. It is easy, just fill in the required fields of the form and write your questions or comments. Press the Send button to send us the form.

Thank you.

WARNING - reservation is valid only after receiving confirmation from CK Liptour.

*First name:
* Last name:
Number of adults:
Telephone:
*E-mail:
Number of children:
*Arrival:
*Departure:
Destination/Product:

Notes (in the case of children enter the dates of birth)

Hotel / Destination
Arrival
S
Departure
S
Equipment

Special offersDietCountry
Departure:
S
Return:
S
Length of stay
Accommodation

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Write here your e-mail for getting Last Minute newsletters
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.