Search
0905 632 864
LiptovLiptovsky JanHotel ĎUMBIER - SENIOR
Back

Hotel ĎUMBIER - SENIOR **

Liptovsky Jan
from 30 €
Hotel Ďumbier ** -Liptovský Ján -exterior - summer
half board
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Near the swimming pool
  • A good price

Stay for seniors

Tento hotel ponúka špeciálne ceny pre seniorov (osoby nad 55 rokov).
Základné ceny pre pobyty na min. 4 noci nájdete v záložke Online, kde si zároveň môžete vypočítať celkovú cenu pobytu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať pomocou priloženého formulára, prípadne telefonicky na 044 562 13 35.

Our tip

Hotel Dumbier ** with its good location (close to a ski lifts and thermal swimming pools) is popular mostly with families and especially children and young people.

Characteristic

Jednoduché ubytovanie v Liptovskom Jáne v blízkosti letného termálneho kúpaliska na vstupe do Jánskej doliny.

Location

This newly reconstructed hotel is situated on the entrance to beautiful valley – Janska dolina, close to thermal-swimming pool SOREA with 1 big 50m long swimming pool, 2 swimming pools for sitting and 1 children pool, with thermal water.

Accommodation

The hotel offers an accommodation in 80 rooms (single and double rooms) with the total capacity 137 fixed beds and 28 extra beds. Every room is equiped with WC, shower, TV SAT, phone and radio. Some of the rooms have a balcony.

Dining

Buffee breakfast and dinner (choice of 5 menu) are served in the hotel restaurant. There is a bar at dissposal as well.In the hotel-garden there is grill.

Sport and relaxation

Hotel offers fitness and sauna, close to thermal-swimming pool SOREA with 1 big 50m long swimming pool, 2 swimming pools for sitting and 1 children pool, with thermal water. Next to the hotel there is parking for free usage.

Book

Hotel

Guest house

Apartments

Cottages

Private accommodation

Book
čistota zariadenia
100
možnosti pre deti
100
personál
100
poloha
100
Všichni hodnotitelé 1

Total score

Rated by
1 customers

Veľká vďaka Vám, sme mali v hoteli Ďumbier krásnu dovolenku, z ktorej sme sa vrátili v nedeľu. Všetko sa nám veľmi páčilo, mali sme krásnu izbu s veľkým balkónom. Strava bola výborná, krásna lokalita, personálu nie je čo vytknúť, snažia sa o to, aby sa hostia dobre cítili. Na našej izbe normálne fungovalo aj Wifi mali sme internet, to bola tiež veľká výhoda. Každý deň sme chodili na výlety. Čo bolo veľmi dôležité pre nás, na dovolenke sa veľmi páčilo aj nášmu 4 ročnému vnúčikovi. Ďakujem Vám veľmi pekne. Eva Hodulová

10rodiny s deťmi
18.08.2016

Hodnotit Hotel ĎUMBIER - SENIOR môže len klient, ktorý bol v danom zariadení skutocne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme. Dakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovat kvalitu služieb!

Book

Slovakia

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Liptovsky Jan

Book

Price calculation - non-binding reservation

This form can be used as a request for price calculation and also for more information. It is easy, just fill in the required fields of the form and write your questions or comments. Press the Send button to send us the form.

Thank you.

WARNING - reservation is valid only after receiving confirmation from CK Liptour.

*First name:
* Last name:
Number of adults:
Telephone:
*E-mail:
Number of children:
*Arrival:
*Departure:
Destination/Product:

Notes (in the case of children enter the dates of birth)

Hotel / Destination
Arrival
S
Departure
S
Equipment

Special offersDiet
Country
Departure:
S
Return:
S
Length of stay
Accommodation

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Write here your e-mail for getting Last Minute newsletters
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.