Wyszukiwanie
0915 841 792
LiptovLiptowska MaraHotel Koliba Gréta
Wspak

Hotel Koliba Gréta ***

Liptowska Mara
od
śniadanie
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12

Polecamy

Gdzie tam, na brzegu Liptowskiej Mary, kiedyś stał hotel ... Style opowieści babć i komfort trzeciego tysiąclecia, z pewnością będziesz zafascynowany wrócić tu ponownie, zdecydowanie roku. Liptovské daje to miejsce bardziej wyjątkowy charakter, woda termalna atrakcyjne i pachnący specjały z grilla nie zostawi obojętnym.

Charakterystyka

Štýlové drevené domčeky v príjemnom prostredí situované na severnom brehu vodnej nádrže Liptovská Mara.

Lokalizacja

Hotel usytuowany jest na północnym brzegu zapory wodnej Liptovská Mara, tylko 6 km od Liptovskiego Mikuláša i około 11 km od najbardziej znanego ośrodkla narciarskiego JASNÁ. Aquapark Tatralandia oddalony jest od hotelu około 5 km a thermal park Bešeňová około 10 km.

Zakwaterowanie

Hotel oferuje zakwaterowanie w kolibie (7 x dwuosobowy pokój, 2 x apartament) i w drewnianych domkach. W każdym pokoju znajduje się SAT TV, podłączenie do internetu i pomieszczenie socjalne. Drewniany domek posiada pomieszczenie wypoczynkowe, kompletnie wyposażony aneks kuchenny, 1 i 2 osobowe pokoje, pomieszczenie socjalne, SAT TV, podłączenie do internetu. Każdy domek posiada miejsca parkingowe dla 3 samochodów, grill i taras.

Wyżywienie

Hotel Koliba Gréta ***: do dyspozycji gości hotelowych jest stylowa restauracja, której oferta zadowoli każdego smakosza. Przyjemny odpoczynek podczas letnich dni oferuje taras letni dysponujący 40 miejscami.

Dla dzieci

Detské vonkajšie ihrisko

Usługi

Dodatkowe usługi Koliba Gréta ***: wyposażenie hotelu umożliwia również organizowanie szkoleń, kongresów i przedsięwzięć firmowych. Do dyspozycji jest pomieszczenie szkoleniowe dla 80 osób i 2 mniejsze saloniki dysponujące 20 miejscami.

Usługi kongresowe

Vybavenie hotela je vhodné aj na organizovanie školenia, kongresov a firemných akcii. K dispozícii je školiaca miestnosť a 2 menšie salóniky.

Školiaca miestnosť: 80 miest
2 salóniky: 20 miest / 1 salónik

Technické vybavenie: spätný projektor, ozvučenie a PC, internet v školiacej miestnosti

Odległości

Bešeňová 11,5 km
Tatralandia 8 km
Liptovský Mikuláš 11 km
Ružomberok 23 km
Jasná 28 km
Ski Park Hrabovo 25 km

Zarezerwuj

Hotel

Pensjonat

Apartamenty

Domki letniskowe

Kwatery prywatne

Zarezerwuj
Wszyscy oceniający 0

Całkowity wynik

Oceniane przez
0 klientów

Hotel Koliba Gréta nie ma żadnych oceny. Do oceny Hotel Koliba Gréta można tylko klient, który był rzeczywiście pobyt tutaj. Jeśli byłeś z nami w przeszłości w tym hotelu, napisz do nas na ubytovanie@liptour.sk i będzie zadowolony opublikować recenzję.

Dziękuję za wasze opinie, pomagają poprawić jakość usług!

Zarezerwuj

Słowacja

Liptov

Vďaka vynikajúcim prírodným podmienkam s kultúrno-historickými pamiatkami a zachovanou ľudovou architektúrou je región Liptov jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov cestovného ruchu na Slovensku.

Nachádza sa v juhovýchodnej časti žilinského samosprávneho kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá –Vysoké Tatry, Západné a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe. Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, ale najmä pre zimné športy.

Lyžiarske strediská ponúkajú lyžiarom skvelé podmienky pre skialpinistov, freeride, zjazdové i bežecké lyžovanie. Vyhľadávanými zimnými strediskami sú Demänovská dolina s najznámejším lyžiarskych strediskom JASNÁ Nízke Tatry a Jánska dolina s lyžiarskym strediskom Javorovica.

Región Liptov je výnimočný i velkým množstvom teplných termálnych prameňov, ktoré ponúkajú jedinečný relax.

Okrem lyžovania a turistiky ponúka tento región aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazdu na koni, speleoservis, vyhliadkové lety, horolezectvo, cyklistiku .

Základné údaje:
Rozloha: 1.970 km2
Počet obyvateľov: 133 000
Obec a mestá regiónu: 81 obcí dvoch okresov Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Mestá Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Liptovský Hrádok majú štatút mesta.

Liptowska Mara

Podľa objemu zadržanej vody je Liptovská Mara najväčšou priehradou na Slovensku.
Sú tu výborné podmienky na oddych, rodinný pokoj, ale i aktívnu dovolenku. Na severnom brehu Liptovskej Mary je najvýznamnejšie rekreačné stredisko Liptovský Trnovec, v ktorom sú výborné možnosti na kempovanie a stanovanie, ale i ubytovanie v drevených chatkách.
Kúpanie je povolené na plážovom kúpalisku. Po hladine Liptovskej Mary premávajú vyhliadkové lode, vďaka ktorým je možné obdivovať krásu nádhernej scenérie okolia Liptovskej Mary.

Liptovská Sielnica

Zarezerwuj

Kalkulacja ceny - Niezobowiązująca rezerwacja

Ta forma może być stosowany jako wniosek o kalkulacji ceny lub wniosek szczegółowych informacji. To proste, wystarczy wypełnić wymagane pola formularza i napisz swoje uwagi lub pytania. Kliknij Wyślij, aby wysłać formularz.

Dziękujemy.

UWAGA - Rezerwacja jest ważna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia CK Liptour.

*Imie
* Nazwisko
Liczba osób dorosłych:
Telefon:
*E-mail:
Liczba dzieci:
*Przyjazd:
*Wyjazd:
Miejscowość/Produkt:

Uwagi (w przypadku dzieci wprowadzić daty urodzenia)

Hotel / Miejscowość
Przyjazd
S
Wyjazd
S
Sprzęt

Oferty specjalneDieta
Kraju
Wyjazd:
S
Powrót:
S
Długość pobytu
Noclegi

Transport

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.