Vyhľadávanie
0915 841 792

Penzión CENTRAL PARK ***

Žilina - mesto
od
Penzion Central Park - Žilina - exteriér - leto
raňajky
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Útulný penzión s bazénom
  • Blízko centra mesta

Náš názor

Ak počas Vášho pobytu v našom krásnom meste, túžite stráviť príjemné chvíle v tichom a útulnom prostredí, srdečne Vás pozývame k nám. Penzión Central Park sa nachádza v blízkosti najstaršieho parku v historickom jadre Žiliny.

Ubytovanie

Trojhviezdičkový Penzión Central Park ponúka svojim klientom ubytovanie v 17-tich izbách s 31 stálymi lôžkami. Vo všetkých izbách je televízor s káblovým príjmom, audio systém s príjemnou hudbou, telefón s možnosťou vonkajšej linky a tiež Wifi pripojenie. Samozrejmou súčasťou izby je kúpeľňa s toaletou a so sprchovacím kútom. Všetky izby sú klimatizované. Pre rodiny s malými deťmi je k dispozícii na zapožičanie aj detská postieľka. V cene ubytovania sú zahrnuté servírované raňajky s možnosťou širokého výberu a welcome drink.

Stravovanie

Silnou stránkou penziónu je výborná delikátna kuchyňa, kde Vám pripravia medzinárodné špeciality, ale ponúkajú aj tradičnú slovenskú a českú kuchyňu. Samozrejmosťou je pripravovať pestrú a širokú škálu jedál i denné menu z čerstvých potravín, za čo sa Vám môže zaručiť tím prvotriednych kuchárov.

Šport a relax

Pre dokonalý oddych tela aj duše Vás pozývame do nášho wellness centra, kde sa ponoríte do atmosféry sladkého ničnerobenia a vychutnáte si blahodárne účinky fínskej a parnej sauny, jaccuzzi a plaveckého bazéna s protiprúdom.

Doprajte si chvíle oddychu po náročnom dni a vyberte si zo širokej ponuky masáži a relaxačných procedúr, ktoré sú Vám k dispozícii za každého počasia.

Wellness centrum je Vám k dispozícii denne od 08:00 do 22:00 hod.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Penzión CENTRAL PARK nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Penzión CENTRAL PARK môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Žilina - región

Žilinský región predstavuje ...

Žilina - mesto

Najväčším mestom a skutočnou metropolou severu stredného Slovenska je Žilina. V roku 1990 sa Žilina po rekonštrukcii historického jadra zaradila k najkrajšie zrenovovaným mestám na Slovensku. Pamiatky v centre patria do mestskej pamiatkovej rezervácie. Dominantou mesta Žilina je barokový kostol sv. Pavla Apoštola a kláštor jezuitov z polovice 18. storočia. Najstaršou zachovanou pamiatkou je kostol sv. Štefana v mestskej časti Rudiny. Mimoriadne cenná je hlavne jeho vnútorná výzdoba. V Považskej galérii umenia môžete obdivovať starodávne drotárske remeslo. Táto expozícia je jedinou svojho druhu na svete. Okolie Žiliny je vhodné aj na turistiku a relax v neďalekých kúpeľoch. Navštívte túto „perlu na Váhu“ a spoznajte jej jedinečnú históriu s množstvom unikátnych pamätihodností.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.