Vyhľadávanie
0915 841 792

Holiday Inn Žilina ****

Žilina - mesto
od
Holiday Inn Žilina **** - Žilina - exteriér - leto
bez stravy
3,4,5,6,7,8,
1,2,10,11,12
  • Biznis hotel
  • Blízko centra

Náš názor

Hotel Holiday Inn **** Žilina - výnimočný biznis hotel aj vďaka flexibilite a kapacite ponúkaných priestorov, širokej ponuke služieb ako i profesionálnemu prístupu svojich zamestnancov. Perfektný výber pre obchodných cestujúcich ako i cestujúcich za oddychom.

Charakteristika

Top TREND kongresový hotel roka 2009 patriaci k medzinárodnej sieti InterContinetal Hotels Group, ponúka komfortné ubytovanie a širokú škálu služieb.

Poloha

Hotel sa nachádza len 5 minút chôdze od historického centra.

Ubytovanie

Hotel ponúka ubytovanie v 133 moderne a kofortne zariadených izbách a to 95 izieb Standard, 1 pre telesne postihnutých, 16 izieb Executive, 14 študií a 7 Panorama štúdií.

Stravovanie

K dispozícii je reštaurácia Cosmopolitan s medzinárodnou kuchyňou a 3 hotelové bary - Aquarium, Panoráma a Casino.

Šport a relax

Využite možnosť relaxácie vo vnútornom bazéne (55m2) s prekrásnym nočným výhľadom na panorámu mesta Žilina a masážny kúpeľ v jacuzzi. Prípadne si oddýchnite vo fínskej či parnej saune. Pre náročnú klientelu ponúkame možnosť thajských masáží

Kongresové služby

Holiday Inn Žilina ponúka 8 konferenčných miestností s veľkosťou od 30 m2 do 716 m2. Ponúka viacúčelové, plne klimatizované priestory s doplnkovým konferenčným zariadením, denným svetlom a vysokorýchlostným pripojením na internet.

Rezervuj

Hotel

Penzión

Apartmány

Chata

Privat

Rezervuj
Počet hodnotiacich 0

Celkové skore

Hodnotilo
0 klientov

Holiday Inn Žilina nemá doposiaľ žiadne hodnotenie. Hodnotiť Holiday Inn Žilina môže len klient, ktorý tu bol skutočne ubytovaný. Ak ste s nami boli v minulosti v tomto hoteli, napíšte nám na ubytovanie@liptour.sk a my radi Vaše hodnotenie zverejníme.

Ďakujeme, že svojou spätnou väzbou pomáhate zvyšovať kvalitu služieb!

Rezervuj

Slovensko

Slovensko je neveľká krajina v strede Európy. Susedí na západe s Rakúskom a Českou republikou, na východe s Ukrajinou, na juhu s Maďarskom a na severe s Poľskom. Slovenská republika vznikla v roku 1993 rozdelením bývalého Československa.
Slovensko je zaujímavou a stále pomerne málo objavenou dovolenkovou destináciou. Na veľmi malom území sa nachádza veľké množstvo atrakcií, ktoré uspokoja každého. V lete môžete objavovať bohatú históriu starobylých slovenských miest i vidieka a vychutnávať si slnečné lúče v prekrásnej nedotknutej prírode alebo v aquaparkoch. Zima prináša so sebou neuveriteľné zážitky na lyžiach, snowboardoch či sánkach v moderných strediskách v Tatrách a na Liptove, kde zároveň po lyžovačke môžete relaxovať v termálnych bazénoch.

Objavte Slovensko - krajinu priateľov!

Žilina - región

Žilinský región predstavuje ...

Žilina - mesto

Najväčším mestom a skutočnou metropolou severu stredného Slovenska je Žilina. V roku 1990 sa Žilina po rekonštrukcii historického jadra zaradila k najkrajšie zrenovovaným mestám na Slovensku. Pamiatky v centre patria do mestskej pamiatkovej rezervácie. Dominantou mesta Žilina je barokový kostol sv. Pavla Apoštola a kláštor jezuitov z polovice 18. storočia. Najstaršou zachovanou pamiatkou je kostol sv. Štefana v mestskej časti Rudiny. Mimoriadne cenná je hlavne jeho vnútorná výzdoba. V Považskej galérii umenia môžete obdivovať starodávne drotárske remeslo. Táto expozícia je jedinou svojho druhu na svete. Okolie Žiliny je vhodné aj na turistiku a relax v neďalekých kúpeľoch. Navštívte túto „perlu na Váhu“ a spoznajte jej jedinečnú históriu s množstvom unikátnych pamätihodností.

Rezervuj

Výpočet ceny - nezáväzná rezervácia

Tento formulár môžete použiť ako žiadosť o výpočet ceny a bližšie alebo podrobnejšie informácie. Postup je jednoduchý, stačí keď vyplníte potrebné polia formulára a do políčka Poznámky napíšete svoje otázky alebo pripomienky. Stlačením tlačidla Odoslať, nám formulár odošlete.

Ďakujeme.

POZOR - rezervácia je platná až po spätnom potvrdení CK Liptour.

*Meno:
* Priezvisko:
Poč. dospelých:
Telefón:
*E-mail:
Poč. detí:
*Dátum príchodu:
*Dátum odchodu:
Destinácia/Produkt:

Poznámky (v prípade detí zadajte dátumy ich narodenia)

Hotel / Destinácia
Deň príchodu
S
Deň odchodu
S
Vybavenie

Špeciálne ponukyStrava
Krajina
Odchod:
S
Návrat:
S
Dlžka pobytu
Ubytovanie

Doprava

Odlet z letiska

Mailinglist

Sem napíšte Váš e-mail a my Vám budeme zasielať aktuálne ponuky Last Minute.
S H
S H
Cestujúci
Typ letenky

Ak nenájdete letenku podľa Vašich predstáv, obráťte sa na nášho agenta.